Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar ya bugün benim memisler bı tuhaf ağrıyor sızım sızım sızlıyor erken degilmi ağrıması diyer gebeliklerde üç dört aylıkken başlamıştı

Bende gördüm canım, benim gözler artik x-ray cihazı gibi olmuş
Hahahaha ben gezmedeydim eşim eve gelmiş attı resmi sanki çokk ince çizgi var diye herhalde artık çok istediğimizden görüyor diye düşündüm kızlara atayım bakayım ne diyecekler dedim. Sizler böyle yazınca içim bi hoş oldu

Mucizemmm16 Safransari Lale95 dün pozitif çıkan test bu sabah negatif :) valla benden bu kadar daha hiç uğraşamam

Canim neden öyle oluyor seninki.
Geçen sefer test bozuktu dedik, bunda farklı 2 marka yine mı bozuk çıkacak
Ya yine test bozuk, yada senin değer yükselmeye başlıyor, ama sağlıklı gebelik olusmayinca adetle atiyorsun

Bilmiyorum ki. Dün sabah yaptim basbaya belliydi, gün içinde tekrar yaptım negatif çıktı ama sonradan kopkoyu ikinci çizgi çıkmış. Bu sabah yaptim yine negatif ama bi kac saat icinde pozitife döner. Bir kere de yaptığım test pozitifse pozitif, negatifse negatif kalsın ne diye sonradan çizgi çıkar. Bilmiyorum kafam çok karışık gerçekten. Hiç ağırmadığı kadar göğüslerim ağrıyor, kasık sancılarım vardı dün çok, çok akıntım var. Adete yakın kururum normalde. Bilmiyorum artık yoruldum ayrıca o gelen lekelerde neydi onun icin de bir doktora gidicem yerleşme kanaması değil madem

Bence sen testlerle falan uğraşma direk git kan ver en doğru sonucu öyle öğrenirsin böyle daha çok yıpranıyorsun

Bence sen testlerle falan uğraşma direk git kan ver en doğru sonucu öyle öğrenirsin böyle daha çok yıpranıyorsun
Gerek yok ya yumurtlamadan 12 gün geçti olsa çıkardı birşeyler. Bi an önce adet olsam bari de bayrama adetli olmasam iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…