Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İnsallah guzel sonuclar alirsin🥰 bende biran önce regl olsam bayrama temizlenseydim iyiydi😏 aşılama düşünüyodum bu ay ama bayram giriyor araya. Sanirim biraz da bebek fikrinden vazgecmeye basladim gibi
İnşaallah hep beraber alariz güzel sonuçları,regl olmayi aklindan çikarr bence, vücut isını ölçtünmü kaç gösteriyor?

Ayy çok geçmiş olsun,bende kötü düşmüştüm🥲🥲pantolon dizleri açıldı, ayağım burktu, nasıl cukk diye yere oturduysam popo vajina ne hale geldi🤣🤣🤣
Sanada çok geçmiş olsun kuzum. Kız ben önce kıçımın üstüne düştüm tamda sivri yere düşmüşüm kaya kaya sırtımı vura vura aşağıya indim 😂😂😂

Ben inaniyorum ya gebesin sen 😍
Ya ben gun icinde ikinci kez test yaptım birsey yoktu sonradan böyle olmuş. Ama sabahki testimde vardı hemen çıkmıştı 🤷🏻‍♀️ ortadaki izi ben yaptim yanlislikla toz yapışmıştı almaya çalışırken 😂 anlamadım valla

Eklentiler

• IMG_20220703_212616.jpg
    IMG_20220703_212616.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 51
Ya ben gun icinde ikinci kez test yaptım birsey yoktu sonradan böyle olmuş. Ama sabah vardı hemen çıkmıştı 🤷🏻‍♀️ ortadaki izi ben yaptim yanlislikla toz yapışmıştı almaya çalışırken 😂 anlamadım valla
Geç döllenme olduğu için idrarda hcg az ola bilir, sabah yaptigin ilk testde o yüzden silik çıkmış,ama gün içinde sıvı tükettigin için diğer testler çıkmaya bilir

Ayyy 😂😂😂😂 hem komik hem acı verici 😂😂😂
Evettt ya bi keresinde oglumun okuluna gidiyodum,sinirliydim biraz,tam yolu geçecektim kırmızı yandi arabalar otobus filan hepsi dayandi bende aniden ayağım takildi şaapp diye yapiştim yere 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Allahım utanc bir yandan gülme krizi bir yandan ayaga kalkamiyorum 🤣🤣🤣arabada olanlar da beni izliyor bu kiz napiyor aceba secdeye mi kapandi🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Evettt ya bi keresinde oglumun okuluna gidiyodum,sinirliydim biraz,tam yolu geçecektim kırmızı yandi arabalar otobus filan hepsi dayandi bende aniden ayağım takildi şaapp diye yapiştim yere 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Allahım utanc bir yandan gülme krizi bir yandan ayaga kalkamiyorum 🤣🤣🤣arabada olanlar da beni izliyor bu kiz napiyor aceba secdeye mi kapandi🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kız Allah seni 🤣🤣🤣🤣 kahkaha attım 🤣🤣🤣 Ayy Rabbim seni bebeğine kavuştursun bekletmeden 🤗🤲🏻

X