Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Oohh bu ay güzel haberler verirsin inşallah kuzum ❤🤲🏻 en güzeli ya böyle burda deli oldum vallahi 😅😅 Bu çatlama ağrısı mı kuzum pazar pazartesi salı şeffaf uzayan akıntı gördüm çarşamba perşembe kesildi bugünde çok az akıntım var krem gibi beyaz ama çok az gelmesine fırsat vermeden hemen tuvalete koşuyorum zaten 😂😂😂
İnşaallah canim yaa kafam çok rahat böyle olmak çok güzel, inşaallah seviniriz temmuz hepimize iyi gelir😍seninki de çatlamış galiba deyerlendir mutlaka

Siyah olsa daha kötü kuzum ya el izi daha cok oluyor. Yeni bez aldim begenirsem söylerim sana 3 tanesi 60 liraydi trendyol da onlarla deniycem yarin birini mutfakta birini camda kullanmayi düşünüyorum
Bardakların olduğu yer öyle habire parmak basmışlar ya😂😂 tamam kuzum inşallah güzeldir ya bende camlardan sonra kızın odasını dolabını düzeltirim zaman kalırsa mutfağı aradan çıkartsam çok iyi olur

Kızlar 23. günüm akıntı devam ediyor adete yakın akıntı olması normal mi yoksa hsg etkisi mi

Kizlar ovulasyona basladim t de pik gormeden tekrae siliklesti ssbebi nedir biliyo musunuz ?

Kizlar ovulasyona basladim t de pik gormeden tekrae siliklesti ssbebi nedir biliyo musunuz ?

X