Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ee 3 yumurtam var diyodun kuzum yanlış hatırlamıyosam inşallah 3. Ye tutmuştur çok amin 🤭🤭🤲🏻🤲🏻 bende kaçıyorum 2 gecedir ekşından 😅
Aminn de asko sanmiyorum ya biri cok minikti biri olgundu yani mucize olur senin ismin gibi😃 kiz bizde su yok eksinsiz kac gecedir bugunde gelmeseydi otele falan giderdik Allah tan yumurtlama zamanima denk gelmedi 😂

Ağzını yerim erkenden kalkcam yarın ama benim herif 11 de gidiyo işe 😕 anca o işe gidince başlayabilirim ben sıcak olur mu sana kuzu
Yok kuzum bende o saatlerde baslarim cok erken baslamam sabah gunesi zaten direk camda oluyor tam saati benim icin. Ben kızımla kendi dolabimi hallettim bu aksam oglumun dolabini hallederim. Camasir işim cok. Aslinda yardimci ablayi aradim cok doluyum pazar gelsem olurmu dedi pazar günü de bizimki evde yatsin dinlensin. Ozaman hallederim abla ben dedil acil olursa ara yine dedi

Aminn de asko sanmiyorum ya biri cok minikti biri olgundu yani mucize olur senin ismin gibi😃 kiz bizde su yok eksinsiz kac gecedir bugunde gelmeseydi otele falan giderdik Allah tan yumurtlama zamanima denk gelmedi 😂
Ummadık yumurta bebek getirirmiş🤭🤭 inşallah o tutmuştur ya Allah duy sesimi noluuurr🤲🏻🤲🏻❤❤ ayy Allahtan denk gelmemiş deli olur insan 😁 ooff benim hiç halim yok iki gecedir dün gecede kasığım batıyo diye onu bahane ettim ama bu gece kaçarım yok😂😂

Yok kuzum bende o saatlerde baslarim cok erken baslamam sabah gunesi zaten direk camda oluyor tam saati benim icin. Ben kızımla kendi dolabimi hallettim bu aksam oglumun dolabini hallederim. Camasir işim cok. Aslinda yardimci ablayi aradim cok doluyum pazar gelsem olurmu dedi pazar günü de bizimki evde yatsin dinlensin. Ozaman hallederim abla ben dedil acil olursa ara yine dedi
Aynen kuzum bencede dinlenmeyince canavara dönüşüyolar 😅😅 Heh tamam kuzum o zaman birlikte camları şıftırtırız 🤭🤭

Bağışıklık ile ilgili birşey yapmadım kimse de birşey istemedi henüz. Bakalım doktoru değiştirip tekrardan başlayacağım tetkiklere vs. Artık problem ne bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Bağışıklığı sona bırakıyorlar. Özellikle otoimmün bir hastalığınız varsa mesela pıhtılaşmanın üzerine de eklenmiş olabilir bebeği yabancı gibi algılama durumları var vucudun. Öncelikle şu anki durumu bir halledin de, kendinizde güç bulduğunuzda o konuya bir bakın. Genetikte birşey çıkması çook nadir çünkü zaten genetikte bi anomali olsa fenotipten belli oluyor demişti benim doktorum, büyük gen bozukluklarından bahsediyorum

Ummadık yumurta bebek getirirmiş🤭🤭 inşallah o tutmuştur ya Allah duy sesimi noluuurr🤲🏻🤲🏻❤❤ ayy Allahtan denk gelmemiş deli olur insan 😁 ooff benim hiç halim yok iki gecedir dün gecede kasığım batıyo diye onu bahane ettim ama bu gece kaçarım yok😂😂
Kacma zaten yap enistemizin gönlünü. Sana bebiş olsun 😃

Yaaa canımmmm😍😍 yok sana kıyamam 😂 kocamdan çıkarırım 😂😂😂😂
Yaa güzel haberler ver bize inşallah kuzum 🤲🏻😍❤ yapınca etiketle kaçırmıyim pozitif görüp gözüm gönlüm açılsın 😍🤭 Tamam adamı parçalama ama he lazım sonuçta fazla hırpalama 😂😂😂 baktın parçalama moduna girdin beklerim zabağaaa kadar burdayım 😂😂😂

Yaa güzel haberler ver bize inşallah kuzum 🤲🏻😍❤ yapınca etiketle kaçırmıyim pozitif görüp gözüm gönlüm açılsın 😍🤭 Tamam adamı parçalama ama he lazım sonuçta fazla hırpalama 😂😂😂 baktın parçalama moduna girdin beklerim zabağaaa kadar burdayım 😂😂😂
Negatif çıkacak biliyorum şimdiden tribe girdim test fobim oluştu 🥺🥺

Negatif cikarsada üzülme belki bidaki ay hepimiz geccez anne topigine oyle düşün kopmayiz birbirimizden 🥰 ama ilk temennim tabiki bu ay olsun
Bu ay olmazsa bebek işi kışa kaldı benim, oğlumun sünneti olcak okul işleri vs vs biraz da kafa dinlerim ☺️ sonra da kısa doğru doktora giderim

Negatif çıkacak biliyorum şimdiden tribe girdim test fobim oluştu 🥺🥺
Belki cıkmıycak nerden biliyosun 🤗 kuzum hem negatif çıksada hem bata daha var geç yumurtlamışsın hemde bi daha ki aya olcak belki nerden biliyoruz hem regli gelmeden umut var hep hemen kendini gerip teste negatif düşünceni şimdiden göndermez misin lütfen 🙄

Belki cıkmıycak nerden biliyosun 🤗 kuzum hem negatif çıksada hem bata daha var geç yumurtlamışsın hemde bi daha ki aya olcak belki nerden biliyoruz hem regli gelmeden umut var hep hemen kendini gerip teste negatif düşünceni şimdiden göndermez misin lütfen 🙄
Ayy tamam tamam 🤭 yarın sabah ola hayrola

X