Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yaaa leke çok umutlandırmıştı hepimizi olmadıysa hayır bundaymıl diyelim ne diyelim üzme kendini geç yumurtlamayla alakalı negatif olabilir mi acaba
Bilmem bundan sonra pozitife dönebilir de dönmeyebilir de. Az önce okudum biri 10. Gün yapmış negatif 17. Gün kopkoyu çizgi görmüş 🤷🏻‍♀️ hayırlısı canım ne diyim adet gelmezse bitane daha yaparım

Günaydın arkadaşlar
Dün gece birliktelik olmuştu şimdi uyanında şeffaf yumurta akı gibi akıntı gördüm acaba ilişkiyle mi alakalıdır yoksa ikinci kez yumurtlama görmüş olabilir miyim

Bilmem bundan sonra pozitife dönebilir de dönmeyebilir de. Az önce okudum biri 10. Gün yapmış negatif 17. Gün kopkoyu çizgi görmüş 🤷🏻‍♀️ hayırlısı canım ne diyim adet gelmezse bitane daha yaparım
Adet gelmeden umut kesilmez inşallah da gelmez pozitifleri görürsün 😇

Olsun hayırlısı böyleymiş canım moral bozmak yok benim de bu 3. Denemem ama 2. Transferim olacak vardır bunda da bir hayır bu denemede öyle zorluklar vs atlattık ki inş hepimiz sabrımızın mükafatını alırız 🙏🙏
Yok cnm üzülmedim gerçekten. İlk gebeliğim on ay sonra oldu. Bu ay ikinciyi istedik . Ve hemen olmuş ki hamile kalmisim. Düşük yapmam benim hatam olmuş gebelik düşünmeme rağmen kendimi aşırı yordum

X