Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Baslatma fobine kız. Cikarsa cikar napalim kendimizi mi atalim catidan negatif cikarsa. Bidaki ay cikar pozitif takma kafana bu kadar hem güzel düşün güzel olsun🧚‍♀️ Fobiymis pehh😏
Aynen bakalım ne olacak, ama lekelenme yaşadım ya gebelik yoksa onlar niye geldi bi doktora giderim onun için. Hiç ara lekelenmem vs olmaz çünkü daha doğrusu akıntının icindeydi leke degil de

Kiz ben başak burcuyum cok seviyorum temizligi. Mis kokulu evi duzenli dolaplari 🥰
Bende oğlak burcuyum kuzum bende çok seviyorum temizliği evim düzenli temiz olsun ama bu ara neden bilmem üstümde bi ağırlık var yapasım gelmiyo 😕 bide erteleyip erteleyip son günde hepsini bir yapma huyum var 😅😅 kurtulamadım bundan

Ay bende öyleyim bi tuvalet wc temizlerim mis 😃 Hic sevmedigimde mutfak dolabi temizlemek zulüm sanki😅
Ayyy benimdeeğğ😂😂 çin işkencesi gibi geliyo 🙄 bide ben her temizlikte siliyorum beyaz dolaplar duvarlar aynalı hemen leke oluyo ölüm gibi bişey ama ölmüyosun da 😂😂

Ben de
Kızlar kızlar çıktım doktordan güzel haberlerim var. Pazartesiden beri kanamam vardı ya doktor alttan bakınca keseyi büyük ölçüde atmışsın çok küçük bir parça kalmış onu da atarsın dedi. Muayene esnasında bayağı bi pıhtı ve kan geldi. Çok mutlu oldum inşallah kalanı da atarsam operasyona gerek kalmayacak. Tedbiren kan da baktı tekrar ve haftaya kontrole çağırdı. Rabbim hiç birimize yaşatmasın bu süreci. M Mavimiresl @Fang @Random3 @sumuhallebisi @qwertyuop @Mrs Electrical Engineer @ipti Mucizemmm16 Mucizemmm16 @Ihlamurseven etiketleyemediğim yol arkadaşlarım ❤️
Çoook sevindim sizin adınıza. Gün gün takip etmiştim geçen ay. Umarım hemencecik o küçük parça da gider sağlıkla yolunuza devam edersiniz. ❤️

Yardıma yetistimm. Arkadaşımızın gonderdigi gebelik testini ne zaman yapmalıyız internet sitesini sizler için Türkçe ye çeviriyorum.

Fırat day of period= son reglin ilk gününü yazıyoruz

I know when I ovulated= yumurtlama günümüzü net biliyorsak döngünün kaçıncı günü olduysak o günü yazıyoruz

I'm not sure when I ovulated= Eğer ne zaman yumurtlaldığımızı bilmiyorsak gemek gecer 14 günü sabit bırakıyoruz.

Calculate'e tıklıyoruz ve çıkan sayfada tık olan kısımlarda gebelik testini yapabileceğimizi söylüyor.

Arkadaşım hakkını helal et mesajı bulamadım seni etiketleyemedim.

Teşekkürler tekrar.
Helal olsun canım 😍 çok iyi yapmışsın bende öyle çıktığı için çevirmedim

Aynen bakalım ne olacak, ama lekelenme yaşadım ya gebelik yoksa onlar niye geldi bi doktora giderim onun için. Hiç ara lekelenmem vs olmaz çünkü daha doğrusu akıntının icindeydi leke degil de
Benim olmuştu 2 kez çok önce biri geçen sene biri de ilk evlendiğim ay o zaman ne olduğunu anlamamıştım ama yumurta çatlama şeysiymiş son olanda çatlama şeysiymiş 21. Günümde olmuştu hatta buraya da yazmıştım yerleşme diye 🤭 ama değelmiş 😂 inşallah seninki yerleşmedir kuzum sen zaten ovulasyonla takip ediyosun ya muhtemelen yerleşme zaten 😍😍

Grubu bu ara düzenli takip edemiyorum eşimde memlekete gitti bu ay pek değerlendirme olmadığı için umudum yok ama niye pek test yapılmıyor bu ara. 1 temmuzlar 2 temmuzlar hani neredeler? Haydin gızlar oturmaya mı geldik. 🤣

Ayyy benimdeeğğ😂😂 çin işkencesi gibi geliyo 🙄 bide ben her temizlikte siliyorum beyaz dolaplar duvarlar aynalı hemen leke oluyo ölüm gibi bişey ama ölmüyosun da 😂😂
Siyah olsa daha kötü kuzum ya el izi daha cok oluyor. Yeni bez aldim begenirsem söylerim sana 3 tanesi 60 liraydi trendyol da onlarla deniycem yarin birini mutfakta birini camda kullanmayi düşünüyorum

Benim olmuştu 2 kez çok önce biri geçen sene biri de ilk evlendiğim ay o zaman ne olduğunu anlamamıştım ama yumurta çatlama şeysiymiş son olanda çatlama şeysiymiş 21. Günümde olmuştu hatta buraya da yazmıştım yerleşme diye 🤭 ama değelmiş 😂 inşallah seninki yerleşmedir kuzum sen zaten ovulasyonla takip ediyosun ya muhtemelen yerleşme zaten 😍😍
Benimki yumurtlamadan 7-8 gün sonra geldi o günde alt karnımda adet sancısı oldu tüm gün dedim ne adet mi geliyor 😂 ama daha bisey yok

Grubu bu ara düzenli takip edemiyorum eşimde memlekete gitti bu ay pek değerlendirme olmadığı için umudum yok ama niye pek test yapılmıyor bu ara. 1 temmuzlar 2 temmuzlar hani neredeler? Haydin gızlar oturmaya mı geldik. 🤣
Aha da burda 😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    112,5 KB · Görüntüleme: 48
Adet görmeden umut bitmez arkedeş😅😅ben iğnenin 17ci günü adet oldum, ama bir kaç tanıdıklarim var onlar 16-17ci günü pozitifi gördü, geç döllenme olduğu için
Ben iğneden sonraki 14. Günde oldum. Direk doktorum da öyle söylemişti zaten. Bugün olmaz ise umut var bence 😅

Siyah olsa daha kötü kuzum ya el izi daha cok oluyor. Yeni bez aldim begenirsem söylerim sana 3 tanesi 60 liraydi trendyol da onlarla deniycem yarin birini mutfakta birini camda kullanmayi düşünüyorum
Ayy benim bardaklarin olduğu iki dolap siyah cam kocamin kocaman parmak izleri oluyor bardak alırken deli oluyorum 😂😂😂 parmaklarını surte surte acıyor sanki be adam tut kulpundan ac işte 😂

X