Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

12 yıldır evliyim hayret ilk çocuğu nasıl yapmışım şaşırıyorum bazen 😂😂
Bende evlendiğimde diğer ay tesadüf öğrendim hamileliğimi ne gün sayma ne belirti takip etme mis gibi oh hemen hamileydim 2. İstiyoruz valla bi amuda kalkmadık ve biz sürü yeni bişey öğrendim 🙈😅😅😅

Bende evlendiğimde diğer ay tesadüf öğrendim hamileliğimi ne gün sayma ne belirti takip etme mis gibi oh hemen hamileydim 2. İstiyoruz valla bi amuda kalkmadık ve biz sürü yeni bişey öğrendim 🙈😅😅😅
Vallahi ya sorma canım bende 😂😂😂 bende ikinci ayda kalmıştım adet beklerken geçmiş farketmemiştim bile ama şimdi deli gibi belirti ara yok oram battı yok buram ağrıdı gebemiyim😂😂

Kızlar 2 gün önce sabah ve akşam olmak üzere 2 kere lekelenmem oldu ama çok azdı minik birsey. Akıntıyla karışıktı açık pembe şeklinde. Peceteye geldi sadece. Lekenin geldiği gün ve ertesi günde bildiginiz adet ağrısı çektim çok şiddetli olmasada baya baya hissettirdi. Kasık batmalarım da devam ediyo. Göğüslerim fena. Yumurtlama olalı 9-10 gün oldu. Sabrım tükenmeye başlıyor yavaştan 😂😂😂😂 benim gibi sabırsız bir insan iyi bile dayandı 🤣
Ama ümitlenmekte istemiyorum🤦🏻‍♀️
Canım benim de adetten 4 gün önce 3 damla lekelenmem oldu bir sonraki gün sabahta çok çok az lekelenme olunca şüphelenip test yapmıştım ve hemen pozitifi gördüm değerimde 74 çıkmıştı.
Bence sen de yarın bi test yapabilirsin hiç belli olmaz bu işler🥰 umarım güzel bi haber alırsın❤🌼

Canım benim de adetten 4 gün önce 3 damla lekelenmem oldu bir sonraki gün sabahta çok çok az lekelenme olunca şüphelenip test yapmıştım ve hemen pozitifi gördüm değerimde 74 çıkmıştı.
Bence sen de yarın bi test yapabilirsin hiç belli olmaz bu işler🥰 umarım güzel bi haber alırsın❤🌼
Ayy inşallah bende pozitifi görürüm 🥰

canımm gel sarılalılm beraber ağlaşalım ah arkadaşım yaaaa çok üzüldüm gerçekten kötü oldum 😓 ben de izmire gidince eşimle genetiğe gideceğim. İnanılmaz bi düşük artışı var 😔 bugün bir yakınımın daha sevinci kursağımda kaldı. İyi olmaktan başka çaremiz yok napalım elden bir şey gelmiyor ah bi gelse. Ne diyim bu son olmuş olsun. Allah sabrını versin inşallah 😔
Canımmmm.. 💜 Ah yanyana olsak kesin sarılırdım.. Sarıldım say sıkı sıkı.. Öyle ihtiyacım var ki halimi anlayan birilerine.. 🥺 Artık ne kaldı yapmadığımız diye eşimle kafayı yedik. Ama biliyor musunuz sanırım doktor mağduru oldum bu sefer de. Bazı şeyler yeni yeni oturuyor kafamızda. İstanbuldaki kadın doğum uzmanı arkadaşımla ve başka bir uzman doktorla görüştüm. İğneyi bana 4 binlik başlamıştı doktor ve illa keseyi görelim öyle başlayalım demişti. Şimdi diğer doktorlar pozitif görüldüğü anda başlanması gerektiğini ve benim 8 binlik iğne kullanmam gerektiğini söylediler. Biz bir kez daha yıkıldık. Doktora aşırı sinirliyiz ama giden gitti. 🥺🥺Şimdi herşey silbaştan.. Tekrar o gücü bul, tekrar bekle, uğraş.. O gücü nasıl bulurum bilmiyorum. 🤷🏻‍♀️Sözün bittiği yerdeyim resmen.

X