Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ama gündüz uyuyor ya gecesi gunduzu karismis
Kuzum kışın okula giderken 6 da uyanıyoduk uykusuzluktan bayılıyodu yine de 12 den önce asla uyumuyodu bugün diğerler günlere göre erken kalktık birazdan uyutmayı denerim koca bebeği😅 erken kalkarız yarında bende işlerimi yaparım bari

Kuzum kışın okula giderken 6 da uyanıyoduk uykusuzluktan bayılıyodu yine de 12 den önce asla uyumuyodu bugün diğerler günlere göre erken kalktık birazdan uyutmayı denerim koca bebeği😅 erken kalkarız yarında bende işlerimi yaparım bari
Birlikte baslayalim islere kalkinca yaz bende yeni cam bezi aldim camlari silmek icin sabirsizlaniyorum

Kuzum anca çift ve gec yumurtlamam lazimki o ihtimal olsun ilk yumurtlama ya göre bebek yok ikinci yumurtlamada sanmiyorum oldugunu. Zaten duzenli iliskide olmadi. Yumurtlama sonrasi 3-4 günde 1 😏
Ee 3 yumurtam var diyodun kuzum yanlış hatırlamıyosam inşallah 3. Ye tutmuştur çok amin 🤭🤭🤲🏻🤲🏻 bende kaçıyorum 2 gecedir ekşından 😅

Arkadaşlar ben de bu ay gebe kalmak istiyorum. Doğum kontrol hapını yeni bıraktım. Şansım ilk ay fazla değil belki ama denicez bakalım.

X