Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuzum sular geldi hemen bi duş, wc lavabo mutfak heryeride camasir suladim ohh simdiden rahatladim. Bayram temizligi yapmak istiyorum bayram temizligi derkende camasir dolaplarini duzenlemek evim zaten temiz.
Çok şükür Yarabbi 🤲🏻 kolay gelsin kuzum ❤ Ay ben başladım ama yarım kaldı hiç iş yapicak halim yok yine erteleme moduna geçtim 😅🙄 camlar duruyo halıları yıkıycaktım sözdee😅😅

Çok üzüldüm gerçekten. Benimde 2 kaybım var benzer durum diye aklımda kalmıstın hatta. Pıhtılaşmada doz bazen ayarlanmayabiliyor, burda çok araştırdığım için birçok kişiden duydum bu sorunu. Ya da bağışıklıkla ilgili bilemiyorum test verdin mi belki sadece pıhtılaşma da değildir konu. İnsallah sorun herhangi ise bulunacaktır, çok geçmiş olsun..
Bağışıklık ile ilgili birşey yapmadım kimse de birşey istemedi henüz. Bakalım doktoru değiştirip tekrardan başlayacağım tetkiklere vs. Artık problem ne bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Selam kızlar.. Haziran ayından hatırlarsınız beni hamile kalmıştım. Şimdi çoğunuz burdasınız diye buraya yazmak istedim. Ben bebeğimi bugün kaybettim. 7+4 günlük olmuştum, bu sabah yine kalp atışının durduğunu öğrendik. Kan pıhtılaşması olduğu için iğne+coraspin+ folik asit kullandım sonuç yine kocaman bir sıfır. Bu üçüncü kaybım. Bitmiş durumdayım. Yarın sabah kürtaj olucam 🥺😪😪 artık daha ne yapabilirz bilmiyorum. Emin olmak için başka bir doktora da gittik sonuç değişmedi. Umarım hepiniz güzel sonuçlar alırsınız. Lütfen vazgeçmeyin yaşadıklarımı size umut olsun diye yazıyorum. Böyle durumlar da yaşanıyor ve emin olun çok daha yıpratıcı. Neden olmuyor diye stres yapmayın. Ben hamile kalıyorum hemen ama asla sağlam bir kalp atışı duyamadan kaybediyorum. Artık hamile kaldığıma bile sevinemeyeceğim muhtemelen o derece yoruldum. Muhtemelen bir süre buralarda olmam şimdi de önümde genetik test vs var.. Dilerim kimse bu duruma düşmesin hepiniz sağlıkla alın kucağınıza 🙏🏼🙏🏼 kendinize iyi bakın.. "Sağlıklı" bebişler herkese... 🖐🏽
Cok cok gecmis olsun cnm Rabbim yardimcin olsun inşallah 🤲

Selam kızlar.. Haziran ayından hatırlarsınız beni hamile kalmıştım. Şimdi çoğunuz burdasınız diye buraya yazmak istedim. Ben bebeğimi bugün kaybettim. 7+4 günlük olmuştum, bu sabah yine kalp atışının durduğunu öğrendik. Kan pıhtılaşması olduğu için iğne+coraspin+ folik asit kullandım sonuç yine kocaman bir sıfır. Bu üçüncü kaybım. Bitmiş durumdayım. Yarın sabah kürtaj olucam 🥺😪😪 artık daha ne yapabilirz bilmiyorum. Emin olmak için başka bir doktora da gittik sonuç değişmedi. Umarım hepiniz güzel sonuçlar alırsınız. Lütfen vazgeçmeyin yaşadıklarımı size umut olsun diye yazıyorum. Böyle durumlar da yaşanıyor ve emin olun çok daha yıpratıcı. Neden olmuyor diye stres yapmayın. Ben hamile kalıyorum hemen ama asla sağlam bir kalp atışı duyamadan kaybediyorum. Artık hamile kaldığıma bile sevinemeyeceğim muhtemelen o derece yoruldum. Muhtemelen bir süre buralarda olmam şimdi de önümde genetik test vs var.. Dilerim kimse bu duruma düşmesin hepiniz sağlıkla alın kucağınıza 🙏🏼🙏🏼 kendinize iyi bakın.. "Sağlıklı" bebişler herkese... 🖐🏽
Ayy kuzum çok geçmiş olsun..sen hep korkuyordun..valla ne deyim..Bu kaçıncı artık sende..demek önceden bunun tedavisi olunmalı sende.Güclü ol.

canımm gel sarılalılm beraber ağlaşalım ah arkadaşım yaaaa çok üzüldüm gerçekten kötü oldum 😓 ben de izmire gidince eşimle genetiğe gideceğim. İnanılmaz bi düşük artışı var 😔 bugün bir yakınımın daha sevinci kursağımda kaldı. İyi olmaktan başka çaremiz yok napalım elden bir şey gelmiyor ah bi gelse. Ne diyim bu son olmuş olsun. Allah sabrını versin inşallah 😔

Bizim daha ilk denememiz burdan öğrendiklerimi hergün heyecanla eşime anlatıyorum dün trendyoldan erken gebelik testi siparişi verdiğimi duydu hayatının şokunu yaşadı😂😂😂
Canım bende aynıyım tecrübe oluyor 😅 ay bende öyle yaptım trendyoldan aldım 3 4 günde gelir en azından beklerim dedim 1 günde geldi hemde daha uygun oluyor 😅 bende evlendiğimde ilk ayda hamile kalmıştım ilk kez test yapıp görmüştüm ama üstünden nerdeyse 2 yıl geçti şimdide 2. Ayımız yeni yeni öğreniyorum 🥰🥰

Kızlar kızlar çıktım doktordan güzel haberlerim var. Pazartesiden beri kanamam vardı ya doktor alttan bakınca keseyi büyük ölçüde atmışsın çok küçük bir parça kalmış onu da atarsın dedi. Muayene esnasında bayağı bi pıhtı ve kan geldi. Çok mutlu oldum inşallah kalanı da atarsam operasyona gerek kalmayacak. Tedbiren kan da baktı tekrar ve haftaya kontrole çağırdı. Rabbim hiç birimize yaşatmasın bu süreci. M Mavimiresl @Fang R Random3 @sumuhallebisi @qwertyuop @Mrs Electrical Engineer @ipti Mucizemmm16 Mucizemmm16 @Ihlamurseven etiketleyemediğim yol arkadaşlarım ❤️
Çok sevindim kuzum kürtaja gerek kalmamasına. Artık güzel haberler paylaşırız inşallah 🙏 Allah bi daha yaşatmasın canım benim

X