Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar kızlar çıktım doktordan güzel haberlerim var. Pazartesiden beri kanamam vardı ya doktor alttan bakınca keseyi büyük ölçüde atmışsın çok küçük bir parça kalmış onu da atarsın dedi. Muayene esnasında bayağı bi pıhtı ve kan geldi. Çok mutlu oldum inşallah kalanı da atarsam operasyona gerek kalmayacak. Tedbiren kan da baktı tekrar ve haftaya kontrole çağırdı. Rabbim hiç birimize yaşatmasın bu süreci. M Mavimiresl @Fang @Random3 @sumuhallebisi @qwertyuop @Mrs Electrical Engineer @ipti Mucizemmm16 Mucizemmm16 @Ihlamurseven etiketleyemediğim yol arkadaşlarım ❤️
Çok şükür ya nihayet , inşaallah kalanlarini da vucutun atar ,Rabbim bir daha yaşatmasin

İğnenin 14 Cu günü yarım saat sonra bitiyor ve afet olmadım ve sabah test yaptım negatif sizce bende umut varmıdır hala 😅😅 sadece soruyorum ımkansız kısmında değilim dimi hala

Nasilsin aşko napiyosun? Adetin kaçinci günü? belirti filan neyin var?
İyiyim kuzum sen nasılsın? Tef gibi geriliyorum napiyim ya 😂😂 adetin 16. Günü kuzum dün geceden beri sol kasığım batma var geçmiyo ara ara aniden batıp duruyo hafifte belim ağrıyo gaz sandım ama değil ya 😐 sende durumlar nasıl aşko 😊

İğnenin 14 Cu günü yarım saat sonra bitiyor ve afet olmadım ve sabah test yaptım negatif sizce bende umut varmıdır hala 😅😅 sadece soruyorum ımkansız kısmında değilim dimi hala
Adet görmeden umut bitmez arkedeş😅😅ben iğnenin 17ci günü adet oldum, ama bir kaç tanıdıklarim var onlar 16-17ci günü pozitifi gördü, geç döllenme olduğu için

İyiyim kuzum sen nasılsın? Tef gibi geriliyorum napiyim ya 😂😂 adetin 16. Günü kuzum dün geceden beri sol kasığım batma var geçmiyo ara ara aniden batıp duruyo hafifte belim ağrıyo gaz sandım ama değil ya 😐 sende durumlar nasıl aşko 😊
Şükür baby iyiilik al benden de o kadar 😵‍💫😵‍💫🥵🥵 çatladi çatliycak gibi yumurtlarin, inşaallah bu sefer tutdurursun🤲🏻ben hiç bir şey takip etmiyorum yaaa kafam çok rahat takiliyorum iş güç, gezme tozma ohh mis😅😅

Adet görmeden umut bitmez arkedeş😅😅ben iğnenin 17ci günü adet oldum, ama bir kaç tanıdıklarim var onlar 16-17ci günü pozitifi gördü, geç döllenme olduğu için
Ben ilk iğne de 17 de olmustum. Bu 2 sanmam ya bilemedım kız

Şükür baby iyiilik al benden de o kadar 😵‍💫😵‍💫🥵🥵 çatladi çatliycak gibi yumurtlarin, inşaallah bu sefer tutdurursun🤲🏻ben hiç bir şey takip etmiyorum yaaa kafam çok rahat takiliyorum iş güç, gezme tozma ohh mis😅😅
Oohh bu ay güzel haberler verirsin inşallah kuzum ❤🤲🏻 en güzeli ya böyle burda deli oldum vallahi 😅😅 Bu çatlama ağrısı mı kuzum pazar pazartesi salı şeffaf uzayan akıntı gördüm çarşamba perşembe kesildi bugünde çok az akıntım var krem gibi beyaz ama çok az gelmesine fırsat vermeden hemen tuvalete koşuyorum zaten 😂😂😂

Selam kızlar.. Haziran ayından hatırlarsınız beni hamile kalmıştım. Şimdi çoğunuz burdasınız diye buraya yazmak istedim. Ben bebeğimi bugün kaybettim. 7+4 günlük olmuştum, bu sabah yine kalp atışının durduğunu öğrendik. Kan pıhtılaşması olduğu için iğne+coraspin+ folik asit kullandım sonuç yine kocaman bir sıfır. Bu üçüncü kaybım. Bitmiş durumdayım. Yarın sabah kürtaj olucam 🥺😪😪 artık daha ne yapabilirz bilmiyorum. Emin olmak için başka bir doktora da gittik sonuç değişmedi. Umarım hepiniz güzel sonuçlar alırsınız. Lütfen vazgeçmeyin yaşadıklarımı size umut olsun diye yazıyorum. Böyle durumlar da yaşanıyor ve emin olun çok daha yıpratıcı. Neden olmuyor diye stres yapmayın. Ben hamile kalıyorum hemen ama asla sağlam bir kalp atışı duyamadan kaybediyorum. Artık hamile kaldığıma bile sevinemeyeceğim muhtemelen o derece yoruldum. Muhtemelen bir süre buralarda olmam şimdi de önümde genetik test vs var.. Dilerim kimse bu duruma düşmesin hepiniz sağlıkla alın kucağınıza 🙏🏼🙏🏼 kendinize iyi bakın.. "Sağlıklı" bebişler herkese... 🖐🏽

Selam kızlar.. Haziran ayından hatırlarsınız beni hamile kalmıştım. Şimdi çoğunuz burdasınız diye buraya yazmak istedim. Ben bebeğimi bugün kaybettim. 7+4 günlük olmuştum, bu sabah yine kalp atışının durduğunu öğrendik. Kan pıhtılaşması olduğu için iğne+coraspin+ folik asit kullandım sonuç yine kocaman bir sıfır. Bu üçüncü kaybım. Bitmiş durumdayım. Yarın sabah kürtaj olucam 🥺😪😪 artık daha ne yapabilirz bilmiyorum. Emin olmak için başka bir doktora da gittik sonuç değişmedi. Umarım hepiniz güzel sonuçlar alırsınız. Lütfen vazgeçmeyin yaşadıklarımı size umut olsun diye yazıyorum. Böyle durumlar da yaşanıyor ve emin olun çok daha yıpratıcı. Neden olmuyor diye stres yapmayın. Ben hamile kalıyorum hemen ama asla sağlam bir kalp atışı duyamadan kaybediyorum. Artık hamile kaldığıma bile sevinemeyeceğim muhtemelen o derece yoruldum. Muhtemelen bir süre buralarda olmam şimdi de önümde genetik test vs var.. Dilerim kimse bu duruma düşmesin hepiniz sağlıkla alın kucağınıza 🙏🏼🙏🏼 kendinize iyi bakın.. "Sağlıklı" bebişler herkese... 🖐🏽
Yaaa kuzum ne diyceğimi bilemiyorum cok üzüldüm 😔😔

Bende dün akşam vuruldum dün gece ilişki için ilişki olsun dedü ama olmadı çünkü ondan öncekş gece olmuştu artık derman kalmıyor bir yerde adet bittiğinden beri gün aşırı olunca😀 iğneden 36 saat sonra ilişki daha sonrasında gün aşırı bir hafta devam senin nasıl ilerliyor
Benim biraz saçma sanki ya iğne günü, ertesi gün ilişki olsun dedi. Sonra da 10 gün hiç olmayacakmış 10 günden sonra gün aşırı 🤦🏻‍♀️Ama ben tabiki öyle yapmıcam gün aşırı devam😂

Ya daha fazla uzamaz inşallah kuzum geçme imkanın varsa geç aşko susuzluk zor bide çocuk falan olunca ne iş yapılır ne yemek ne temizlik
Kuzum sular geldi hemen bi duş, wc lavabo mutfak heryeride camasir suladim ohh simdiden rahatladim. Bayram temizligi yapmak istiyorum bayram temizligi derkende camasir dolaplarini duzenlemek evim zaten temiz.

Canım çok geçmiş olsun ne dicegimi bilemedim çok üzüldüm 😔😔

Çok üzüldüm gerçekten. Benimde 2 kaybım var benzer durum diye aklımda kalmıstın hatta. Pıhtılaşmada doz bazen ayarlanmayabiliyor, burda çok araştırdığım için birçok kişiden duydum bu sorunu. Ya da bağışıklıkla ilgili bilemiyorum test verdin mi belki sadece pıhtılaşma da değildir konu. İnsallah sorun herhangi ise bulunacaktır, çok geçmiş olsun..

X