Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar benim adetimin 12.günü bugün. Adetim 24 haziranda bitti bitiminden sonraki gün ilişkiye başladık bir gün arayla devam ediyoruz sizce ovulasyon testi yapmalı mıyım yoksa bu şekilde bir gün arayla devam mı edeyim ❤️
Ayyy bana da cevap verin kızlar ilk denemem olduğu için biraz tecrübesisizmm 🙈🙈

Çok haklısın kuzum ya ama eninde sonunda yapıcaksın bu merak insanı deli eder çünkü 🤭
Ama henüz erken canım sonra testi incelemekten gözlerime ağrılar giriyo 😂 negatif çıkınca yok erken yaptım biraz daha bekliyim falan derken günlerimi zehir ediyorum 😂 4 temmuzda yaparım o zaman belli olur bide geç yumurtlama gördüm 19. Günde o yüzden 🙈

Sen nasil 37 kilosun ya bunlari yerkenn😂
Allah tarafından oluyo ben bişey yapmıyorum vallahi 😂😂 ya benim midem de de bakteri vardı ilaç kullandım ama tabi adam akıllı kullanamadım helikobakter pilori kankam sağolsun 😂😂😂 ben bazı zamanlarda sadece günde bir kez yemek yiyebiliyorum bazen çok fazla yada mesela bugün tıkabasa yedim doydum ertesi gün hiç bişey yiyemiyorum bende böyle bi manyağım 🤭🙄

Amin inşallah 🤲🏻 Ben henüz daha geçirmedim covid geçirmişsem de bilemiyorum valla eşim oldu o zaman bile olmadım kardeşim 2 kez oldu 2. Daha ağır geçti hala etikleri var hamile bide bişeyde yapılmıyo hala daha mutasyonu var aşılar işe yaramıyo yeni aşı üretiliyo deniyo sağda solda üstüne bide maymun bilmem nesi çıktı 😕
İnşallah kardeşin sağlıkla kucağına alır bebeğini. Allah sonumuzu hayretsin demekten başka bir şey gelmiyor elimizden 🤷🏻‍♀️

Nasıl çıkılır bu işlerin içinden bilmiyorum ya gerçekten çok zor zamanlardan geçiyoruz millet olarak halbuki ne güzel yerlerimiz var çiftçilerimiz var herkes başka şey peşinde herşey dışarıdan 😶
Herkes kolay para kazanmanın peşinde insanlar bundan vazgeçmeden bu işin içinden çıkılmaz maalesef. İnşallah bir gün tükenten değil üreten bir toplum oluruz

Doğurabilsek ne kadar sağlıklı bir nesil getireceğiz o da mechul. Allah’ım ya yemin ederim insan her geçen gün hayattan soğumasın da ne yapsın
Değil mi ya bazen insan bu dünyaya çocuk getirmek doğru bir karar mı diye düşünmekten kendini alamıyor.

Kızlar 2 gün önce sabah ve akşam olmak üzere 2 kere lekelenmem oldu ama çok azdı minik birsey. Akıntıyla karışıktı açık pembe şeklinde. Peceteye geldi sadece. Lekenin geldiği gün ve ertesi günde bildiginiz adet ağrısı çektim çok şiddetli olmasada baya baya hissettirdi. Kasık batmalarım da devam ediyo. Göğüslerim fena. Yumurtlama olalı 9-10 gün oldu. Sabrım tükenmeye başlıyor yavaştan 😂😂😂😂 benim gibi sabırsız bir insan iyi bile dayandı 🤣
Ama ümitlenmekte istemiyorum🤦🏻‍♀️
Hadi girin kanıma test yapayım sinyalleri alıyorum😁 yapsan mı acaba artık gitse mi merakımız alsak mı güzel haberler 😍

Hadi girin kanıma test yapayım sinyalleri alıyorum😁 yapsan mı acaba artık gitse mi merakımız alsak mı güzel haberler 😍
Yok yok valla ondan değil, negatif görmekten çok korkuyorum. Bi yandan belirtilerim var ümitleniyorum sonra diyorum dur ümitlenme üzüleceksin🥺 ikinci hamileliğimde de yerleşme lekesi olmuştu ayni bu şekil o yüzden umudum arttı ama bastırıyorum😅

X