Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Tohumlarımızın çoğu İsrail den geliyor o yüzden kendi yetiştirdiğime bile itimadım yok 😓
Nasıl çıkılır bu işlerin içinden bilmiyorum ya gerçekten çok zor zamanlardan geçiyoruz millet olarak halbuki ne güzel yerlerimiz var çiftçilerimiz var herkes başka şey peşinde herşey dışarıdan 😶

Son bir yılda o kadar çok sağlıksız gebelik düşük anne karnında ölüm ölü doğum duydum ki insan covid e aşı ya yormadan edemiyor. Tabi sadece bu da değil ne yendiğimizi biliyoruz ne içtiğimizi dolapta 10-15 gün kalsa bozulmayan sütler dolapta kendi kendine büyüyen sebze meyveler… maruz kaldığımız radyasyon da cabası anneannelerimiz annelerimiz folik asit mi bilmişler sezeryan doğum mu her şey doğal seyrinde olmuş gitmiş 😓
Doğurabilsek ne kadar sağlıklı bir nesil getireceğiz o da mechul. Allah’ım ya yemin ederim insan her geçen gün hayattan soğumasın da ne yapsın

Kızlar 2 gün önce sabah ve akşam olmak üzere 2 kere lekelenmem oldu ama çok azdı minik birsey. Akıntıyla karışıktı açık pembe şeklinde. Peceteye geldi sadece. Lekenin geldiği gün ve ertesi günde bildiginiz adet ağrısı çektim çok şiddetli olmasada baya baya hissettirdi. Kasık batmalarım da devam ediyo. Göğüslerim fena. Yumurtlama olalı 9-10 gün oldu. Sabrım tükenmeye başlıyor yavaştan 😂😂😂😂 benim gibi sabırsız bir insan iyi bile dayandı 🤣
Ama ümitlenmekte istemiyorum🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_20220701_114911.jpg
    IMG_20220701_114911.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar 2 gün önce sabah ve akşam olmak üzere 2 kere lekelenmem oldu ama çok azdı minik birsey. Akıntıyla karışıktı açık pembe şeklinde. Peceteye geldi sadece. Lekenin geldiği gün ve ertesi günde bildiginiz adet ağrısı çektim çok şiddetli olmasada baya baya hissettirdi. Kasık batmalarım da devam ediyo. Göğüslerim fena. Yumurtlama olalı 9-10 gün oldu. Sabrım tükenmeye başlıyor yavaştan 😂😂😂😂 benim gibi sabırsız bir insan iyi bile dayandı 🤣
Ama ümitlenmekte istemiyorum🤦🏻‍♀️
Ayyy hadi güzel haberlerle inşallah kuzum ya ❤🤲🏻 ben olsam ortadan ikiye çatlardım şimdiye kadar 😂😂

X