Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yok yok valla ondan değil, negatif görmekten çok korkuyorum. Bi yandan belirtilerim var ümitleniyorum sonra diyorum dur ümitlenme üzüleceksin🥺 ikinci hamileliğimde de yerleşme lekesi olmuştu ayni bu şekil o yüzden umudum arttı ama bastırıyorum😅
Şöyle düşün bu ay negatifse eninde sonunda modun düşecek pozitifse erken öğrenip mutlu olursun değilse de umutlanmazsın en azından. Her ay farklı oluyor insanın psikolojisi bazen negatiften yoruluyor bazen umutlanmaktan 😅

Ama henüz erken canım sonra testi incelemekten gözlerime ağrılar giriyo 😂 negatif çıkınca yok erken yaptım biraz daha bekliyim falan derken günlerimi zehir ediyorum 😂 4 temmuzda yaparım o zaman belli olur bide geç yumurtlama gördüm 19. Günde o yüzden 🙈
Ayy çok haklısın aynı ben artık bakmaktan şaşı oluyo gözlerim 😂😂 ikna da olmuyorum negatif olduğuna 😅😅

Şöyle düşün bu ay negatifse eninde sonunda modun düşecek pozitifse erken öğrenip mutlu olursun değilse de umutlanmazsın en azından. Her ay farklı oluyor insanın psikolojisi bazen negatiften yoruluyor bazen umutlanmaktan 😅
Ben gecen ay pozitif gördüm de ne oldu kanda negatif çıktı 😂 ondan saha büyük yıkım olmaz bana negatif görürsem 😂 hala aklıma geldikce sinirlerim bozuluyor 😂

Ben gecen ay pozitif gördüm de ne oldu kanda negatif çıktı 😂 ondan saha büyük yıkım olmaz bana negatif görürsem 😂 hala aklıma geldikce sinirlerim bozuluyor 😂
😅 ben artık sadece net çizgilere inanıyorum ya var mıydı yok muydu diye düşündüklerimiz üzüyor bizi

Ay benim de hassasiyetim devam ediyor. Bir de ara ara sol kasıkta batmalar yaşıyorum. Yumurtlama sancısı gibi
O bana da oluyo da artık onları saymıyorum ya suan en istikrarlı gögsüm oda ztn hiç geçmedi tüm gün işteyim o aksam şeyi cıkarıyorum ya nasıl acıyor anlatamam

Canım 1-3 ü arası bekiyorum regl tarihi. Bugün karnım ağrımaya başladı hafiften gelir akşama kırmızılar. Ağrı kesici aldığım için regl döneminde, gebelik olmadığından emin olmak için bu sabah test yaptım negatif. Ben elendim
Yaaa ☹️☹️ bundan sonra nasil ilerlemeyi düşünüyosun😕

X