Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar günaydın bir yakınımın kan testi 17 haziranda 16, 19 haziranda 71, 27 haziranda da 6000 çıkmış katlanılş normal mi sizce merak ettim?
Artışı fazla çoğul gebelik olabilir 😍 benimde böyle birden artmıştı çünkü

Bekleyelim ve güzel haberler verelim canım 🌺
Aynen hep birlikte bekleyelim güzel haberlerimizi paylaşalım inş. :) Yarın transferim benim için bol bol dua edin, herkes şu duayı bol bol okuyalım lütfen...
“Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
“Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)
Biliriz ki bizler aciziz, günahlarımız da çok, gücümüz kudretimiz de yok; bu yüzden SANA dua ederiz. Biliriz ki SANA açılan elleri boş çevirmezsin, biliriz ki RAHMETİN büyük, hazinen sınırsız, kuvvet ve kudret SENDEDİR ve günahlarımızı affedensin, duaları kabul edensin, bunu biliriz. İşte bunu bildiğimiz için dua ederiz, sadece SENDEN isteriz, yalnız SENDEN umarız. "La ilahe illallah Muhammeden resullallah" deriz.
"Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum”
Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) ,ashabına ,evlatlarına, torunlarının ruhlarına, yeryüzünde ki gelmiş geçmiş tüm peyagamberlerin ruhlarına, tüm evliyaların ruhlarına, sevdiğin ve duası makbul kullarının ruhlarına, silsileyi aliyye büyüklerinin ruhlarına hediye ettik. SEN kabul eyle RABBİM. Onları vesile ederek SENDEN istiyoruz, mübareklerin hatırı için ALLAHIM.
Ya Zül Celali Vel Ikram..
Biz; rahmetinden bebekler istiyoruz, anne baba olmak istiyoruz, sevmek istiyoruz yavrumuzu. Bebeklerimizi kucağımıza almayı, kucağımızda uyutmayı, doya doya koklamayı, evlerimizde emeklediğini görmeyi, ellerinden tutup yürütmeyi, saçlarını okşamayı, gözlerine bakmayı istiyoruz. Sessiz hanelerinimiz de çocuk sesleri duymak istiyoruz, okula yollamak, büyütmek, vatana millete hayırlı birer evlat olarak yetiştirmeyi, Mürvet'ini görmeyi istiyoruz.
Rabbim, bizler de annelik duygusunu tadalım ne olur, yavrumuzu kucağımıza alıp sevelim, uyutalım, ninnilerle büyütelim.
Analı-babalı hep güzel günlerini görelim yavrumuzun. Hastalandığımızda bir bardak su verecek evlatlarımız olsun. Bayramda seyranda gözlerimiz yollarda kalmasın, kapılarımızı çalacak, ellerimizi öpecek evlatlarımız olsun. Yaşlandığımızda yanımıza gelecek, arayıp-soracak, titreyen ellerimizi tutacak, hatrımızı soracak, gözlerimize sevinç katacak evlatlarımızı nasip et YA RABBİM.
Ne olur RABBİM, bizi mahsun ve boynu bükük bırakma. Gözyaşlarımızı, sevinç gözyaşlarına çevir ALLAHIM. Bizlere de ana-baba olma duygusunu nasip et, bizlere merhamet et. Sen merhamet edensin, rahmetin sonsuz, hazinen sınırsız.
Ana-baba olmamamız için bizleri sebeplere sürükle, bizlere yardımcı ol, işlerimizi kolaylaştır ALLAHIM.
Biz biliriz ki her sıkıntı, zorluk SANA kolaydır. Biz biliriz ki birşeyin olmasını istediğinde ona sadece “OL“ dersin, o da olur. Bundan evvel bizler hiçbirsey değilken bizleri yarattın, yoktan var ettin.

Bizler ve tüm bebek sahibi olmak isteyen kulların için hayırlı ve tez zamanda, sağlıklı ve en hayırlısından, rahmetinden bebeklerimizi lütfetmeni istiyoruz RABBİM.
EL AÇTIK, KAPINA GELDIK YALVARIYORUZ.
Aciziz hiçbir şey yapamayız biz. Dua ile sadece SENDEN isteriz.
SEN HERŞEYE KADİRSİN! EVVEL OLAN AHİR OLAN SENSİN. VARİS OLAN, KAFİ OLAN, SAFİ OLAN, RAHMAN VE RAHİM OLAN, HAYYUM KAYYUM OLAN SENSİN. KUDRET SENİN ELİNDEDİR.
“Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
“Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)
Allah, La ilahe illallah, Zül celali vel ikram, el-Hayyül Kayyüm, er-Rahmanü’r Rahim, Allahü’r Rahmanü’r Rahim, Allahu la ilahe illa hüvel Hayyül Kayyüm, Rabb, el-Hannanü’l Mennanü Bediüs semevati vel ardi zül celali vel ikram, Allah’u la ilahe illa huvel Ahadüs Samedüllezi lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehu küfüven Ahad.
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED
EL - FATIHA

Doktor sağlıksız gebelik demiş 😔 ya bu nedir arkadaş vallahi artık aşılardan başka bir şey gelmiyor aklıma Bio_girl Bio_girl
Son bir yılda o kadar çok sağlıksız gebelik düşük anne karnında ölüm ölü doğum duydum ki insan covid e aşı ya yormadan edemiyor. Tabi sadece bu da değil ne yendiğimizi biliyoruz ne içtiğimizi dolapta 10-15 gün kalsa bozulmayan sütler dolapta kendi kendine büyüyen sebze meyveler… maruz kaldığımız radyasyon da cabası anneannelerimiz annelerimiz folik asit mi bilmişler sezeryan doğum mu her şey doğal seyrinde olmuş gitmiş 😓

Olabilir kuzu benm Dr değeri yüksek diye yarım veridi hep fazlasıda bebişe zarar ben daha çok yiyeceklerden almaya çalışıyorum tabiki de organik bulursam
En güzeli zaten yiyeceklerden alabilmek ama şimdi organik mi kaldı ki ancak kendimiz yetiştirirsek organik olduğuna inanabilirim 😏

Son bir yılda o kadar çok sağlıksız gebelik düşük anne karnında ölüm ölü doğum duydum ki insan covid e aşı ya yormadan edemiyor. Tabi sadece bu da değil ne yendiğimizi biliyoruz ne içtiğimizi dolapta 10-15 gün kalsa bozulmayan sütler dolapta kendi kendine büyüyen sebze meyveler… maruz kaldığımız radyasyon da cabası anneannelerimiz annelerimiz folik asit mi bilmişler sezeryan doğum mu her şey doğal seyrinde olmuş gitmiş 😓
Kendi kendine büyüyen meyveler sebzeler çok kötü değil mi ya bazen bende farkediyorum domates alıyorum mesela ilk kullandığımda iyi değil bi kaç gün kalıyo ya bi bakıyorum aa normale dönmüş çok korkunçlu gerçekten bozulmayan sütleri yoğurtları saymıyorum bile 😐 ben aşılardan sadece bir tanesini oldum bi daha da olmadım ama işte herkesi zorunlu tuttular 😔

Kızlar benim adetimin 12.günü bugün. Adetim 24 haziranda bitti bitiminden sonraki gün ilişkiye başladık bir gün arayla devam ediyoruz sizce ovulasyon testi yapmalı mıyım yoksa bu şekilde bir gün arayla devam mı edeyim ❤️

Canımlar dün gece yatağa girdiğimden beri sol kasığımda ara ara biraz fazlaca batma oluyo karnımda aşırı da gaz var sizce gazdan mı ya hiç böyle olmamıştı 😑

Kendi kendine büyüyen meyveler sebzeler çok kötü değil mi ya bazen bende farkediyorum domates alıyorum mesela ilk kullandığımda iyi değil bi kaç gün kalıyo ya bi bakıyorum aa normale dönmüş çok korkunçlu gerçekten bozulmayan sütleri yoğurtları saymıyorum bile 😐 ben aşılardan sadece bir tanesini oldum bi daha da olmadım ama işte herkesi zorunlu tuttular 😔
Sözde zorunlu değildi hem iş hem seyahat iÇin zorunlu olarak 2 doz oldum ben de olana kadar da hiç covid olmamıştım. Allah sonumuzu hayretsin 🤲🏻

Sözde zorunlu değildi hem iş hem seyahat iÇin zorunlu olarak 2 doz oldum ben de olana kadar da hiç covid olmamıştım. Allah sonumuzu hayretsin 🤲🏻
Amin inşallah 🤲🏻 Ben henüz daha geçirmedim covid geçirmişsem de bilemiyorum valla eşim oldu o zaman bile olmadım kardeşim 2 kez oldu 2. Daha ağır geçti hala etikleri var hamile bide bişeyde yapılmıyo hala daha mutasyonu var aşılar işe yaramıyo yeni aşı üretiliyo deniyo sağda solda üstüne bide maymun bilmem nesi çıktı 😕

X