Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bence devam et ne zaman yumurtladığını bilmiyorsun ben de bazen 14. Bazen 12. Gün yumurtluyorum testlere göre bakmadan yaptığımızda 1 yıl oldu düşün hiç denk getirememişiz 🙈
Aslında mantık olarak bir gün arayla ilişki olduğunda spermlerinde ortalama 72 saat canlı kaldığını varsayarsak denk gelmesi gerek tabi bir sağlık sorunu yoksa ama Allah ne zaman isterse o zaman veriyor ben de ilk kez denediğim için biraz heyecanlı ve aceleciyim sanırım 😀

Aslında mantık olarak bir gün arayla ilişki olduğunda spermlerinde ortalama 72 saat canlı kaldığını varsayarsak denk gelmesi gerek tabi bir sağlık sorunu yoksa ama Allah ne zaman isterse o zaman veriyor ben de ilk kez denediğim için biraz heyecanlı ve aceleciyim sanırım 😀
Sen devam et dilerim ilk denemende olur 😍

Salıcam kuzum. Takip yapmıcam, hamilelik düşünmeden devam edicem. Canım ne zaman isterse ilişki de o zaman olur. Yumurtlamaya denk gelir de tutarsa artık nasip. Gelmeyedebilir. Akışına bırakmayı düşnüyorum tamamen
Çok bekletmeden gelsin artık minik💕

Son bir yılda o kadar çok sağlıksız gebelik düşük anne karnında ölüm ölü doğum duydum ki insan covid e aşı ya yormadan edemiyor. Tabi sadece bu da değil ne yendiğimizi biliyoruz ne içtiğimizi dolapta 10-15 gün kalsa bozulmayan sütler dolapta kendi kendine büyüyen sebze meyveler… maruz kaldığımız radyasyon da cabası anneannelerimiz annelerimiz folik asit mi bilmişler sezeryan doğum mu her şey doğal seyrinde olmuş gitmiş 😓
Ben tek aşılıyım alerjim nedeniyle 1 tane oldum onda da damar yolu açılıp 45 dk gözetim altında tuttular sonra 2. yi hamilelik sonrası olacaktım transferim vardı transferden 1 gün önce hastane test istedi yaptırdım testim pozitif çıktı ama hiçbir belirti ağrı ateş vs. olmadı. Transfer de ertelendi doktor covid sonrası bekletti 3 ay, hayırlısıyla transferim yarın inş. 🙏🤲

Kızlar 2 gün önce sabah ve akşam olmak üzere 2 kere lekelenmem oldu ama çok azdı minik birsey. Akıntıyla karışıktı açık pembe şeklinde. Peceteye geldi sadece. Lekenin geldiği gün ve ertesi günde bildiginiz adet ağrısı çektim çok şiddetli olmasada baya baya hissettirdi. Kasık batmalarım da devam ediyo. Göğüslerim fena. Yumurtlama olalı 9-10 gün oldu. Sabrım tükenmeye başlıyor yavaştan 😂😂😂😂 benim gibi sabırsız bir insan iyi bile dayandı 🤣
Ama ümitlenmekte istemiyorum🤦🏻‍♀️
Ovulasyon varsa denesene canım bi

Ben tek aşılıyım alerjim nedeniyle 1 tane oldum onda da damar yolu açılıp 45 dk gözetim altında tuttular sonra 2. yi hamilelik sonrası olacaktım transferim vardı transferden 1 gün önce hastane test istedi yaptırdım testim pozitif çıktı ama hiçbir belirti ağrı ateş vs. olmadı. Transfer de ertelendi doktor covid sonrası bekletti 3 ay, hayırlısıyla transferim yarın inş. 🙏🤲
İnşallah Allah yaşadığınız zorlukların mükafatını bu ay verir ve olumlu sonuçlarınız olur 🤲😇

X