Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bugün inanılmaz kasık ağrım var ama öyle böyle değil ilk defa bu kadar ağrıyor sanırım yumurtluyorum kızlarrr ve erkenden gidip lh testi alsam mı yapıp. Bugün adet günüyle beraber 12 gün.
Yap yap emin olursun

Amin kuzum amin sürecin harika geçsin inşallah ne sana ne bebişine en ufak bir şey olmasın Allah’a emanetsiniz

Kızlar yumurtlama gününü 1 mi saymalıyız yoksa ertesi günden mi 1 saymak lazım?

Ayyy ne kadar çok isterim buradan aynı şehirde olup da tanışmayı gerçekten. Burada ki herkes bana güç veriyor Rabbim emeklerinin karşılığını hayırlısı ile nasip eylesin inşallah çok geçmiş olsun kendine dikkat et bol bol dinlen

Kizlar adetim basladi bugun bitince ovulasyona baslayacaktim,doktora vs gittim takviyeler kullaniyorum 1 aydir ama esim dun cocugu ertelemek istedigini soyledi kendini hazir hissetmiyormus halbuki benim aklima bebek fikri sokan oydu ben istemiyordum cok simdi ben hazirlandim ettim o vazgecti nolcak boyle bilmiyorum moralim cok bozuldu

Amin cümlemizin emeklerini boşa çıkarmasın inş. çok teşekkür ederim , çok sağolasın canım sen hangi şehirdesin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…