Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım benim kader arkadaşım. Benimde 9yaşında oğlum var. Bu sene ocakta bende ikinci bebeğimi oğlumu kaybettim.4gün yaşadı. Cennet kuşum
Kuzum sormak istedim cekindim. Kusura bakma ama neden kaybettin bebeğini ihmal demistin sorun neydi? Cevap vermek istemezsen anlayisla karsilarim. Rabbim cennetinde şefaatci etsin

G Gzmyts53 S sultansultan90 takviye olarak bunu verdi kızlar. Sende bir sorun yok dedi progesteronu biraz düşük buldu gibi sadece. Olmazsa 6 ay sonra gel tedavi başlatacam sana dedi aşılama falan dedi hatta

Eklentiler

• IMG_20220629_143043_1.jpg
    IMG_20220629_143043_1.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 26
Bende yumurtalar tembelleşmiş dedi bir çok ilaç aldm 1ay içinde haftada iki kontrole gittim canım. Verdiği ilaçlardan sadece biriydi bu
Anladım canım etkisi oldu mu peki şuan ne durumdasın. Birde yumurta tembelliği hangi değere bakılarak anlaşılıyor

Canım test yapıldı kan testi birde sürekli alttan muayene ile kontrol etti. Haziran adetim bir hafta öne geldi ilaçlar tedavi ile.bu ay yumurtalar çok güzeldi kaliteli dedi 5adet büyük vardı. Bakalım ne olacak şimdi

Canım test yapıldı kan testi birde sürekli alttan muayene ile kontrol etti. Haziran adetim bir hafta öne geldi ilaçlar tedavi ile.bu ay yumurtalar çok güzeldi kaliteli dedi 5adet büyük vardı. Bakalım ne olacak şimdi
Anladım canım inşallah bu ay güzel haberler alırsın

Z ZorluBekleyis o hormona ben doktor kontrülündeyken sürekli baktırıyodum yumurtlamadan sonra çatladıktannsonra yani 15-17 20 arası cıkıyordu doktor hep umutlanıyordu gebelik olusmayınca işte o hormon bi anda düşüyor canım sonra regli geliyor

Merhaba beni de ekler misiniz? G Gzmyts53
Bat 25 Temmuz. Haziran ayında ovulasyon testi ile ilk kez bilinçli olarak birliktelik denedik ama başaramadık. Risk almadan öncesinde yapılması gereken ne varsa doktorum yardımcı oldu. Yumurtalıklarda sorun yok rahim düzgün. Progesteron testi ile (17 çıktı) yumurtlama olmuş dedi. Bugün reglimin 2. günü alttan muayene ederek yine her şey yolunda dedi. Hormon testi verdim yarın sonuçlar çıkacak. Fermara ilacını kullanmamı istedi. Günde 4 tane sabah 2 akşam 2 olarak 5 gün kullanacağım. Çarşamba günü de yumurta olmuşsa çatlatma iğnesi vuracak. Bu arada eşim de spermiogram yaptırdı ona da bakacaklar. Hepinizden dua bekliyorum. Eşimin mesleği nedeni ile bu ay olmazsa taaa 6 ay sonra tekrar deneyebilecegiz. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah. Ben mesajını okuduğum herkese dua ediyorum. Allah iyi dilekleri duyar. Hayırlısıyla hepimize bebiş nasip olsun.

Bat 25 Temmuz. Haziran ayında ovulasyon testi ile ilk kez bilinçli olarak birliktelik denedik ama başaramadık. Risk almadan öncesinde yapılması gereken ne varsa doktorum yardımcı oldu. Yumurtalıklarda sorun yok rahim düzgün. Progesteron testi ile (17 çıktı) yumurtlama olmuş dedi. Bugün reglimin 2. günü alttan muayene ederek yine her şey yolunda dedi. Hormon testi verdim yarın sonuçlar çıkacak. Fermara ilacını kullanmamı istedi. Günde 4 tane sabah 2 akşam 2 olarak 5 gün kullanacağım. Çarşamba günü de yumurta olmuşsa çatlatma iğnesi vuracak. Bu arada eşim de spermiogram yaptırdı ona da bakacaklar. Hepinizden dua bekliyorum. Eşimin mesleği nedeni ile bu ay olmazsa taaa 6 ay sonra tekrar deneyebilecegiz. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah. Ben mesajını okuduğum herkese dua ediyorum. Allah iyi dilekleri duyar. Hayırlısıyla hepimize bebiş nasip olsun

21 se düşmeye baslamıs canım normalde yumurtlamadan sonra progestanın artması lazım eger gebelik olusmazsa regle yakın düşüyor 😣 neden baktırdınki sen ona
Anladım canım bu ay da olmadı demek ki. Hsg çekildim bu ay doktor kendisi bakalım dedi ayın 29 unda gel dedi neden bakmak istedi bende bilmiyorum. Yumurta tembelliği falan mı var acaba bilmiyorum ki bu değere ilk defa bakıldı canım biraz düşük dedi sadece.

Z ZorluBekleyis o hormona ben doktor kontrülündeyken sürekli baktırıyodum yumurtlamadan sonra çatladıktannsonra yani 15-17 20 arası cıkıyordu doktor hep umutlanıyordu gebelik olusmayınca işte o hormon bi anda düşüyor canım sonra regli geliyor
Benim o zaman olma ihtimali hiç yok gibi bu ay. Peki bir anda düştüğü gibi yükselme ihtimali yok demi canım

kızlar selam bir kaç gündür foruma giremiyorum umarım iyisinizdir :KK36: biz cumartesi günü doktora gittik benim çikolata kisti haricinde başka sorunum olmadığını yazmıştım sizlere ama bu seferde şöyle bir durum oldu eşim sperm örneği verdi ama stresten mi neden bilmiyorum fazla ornek verememiş. geçen gun doktor aradı eşimi sizlik bir durum yok tekrar numune getirmen gerekiyor ücretsiz tekrarlıcam testi demiş sonucun sıfır çıktı gibi birşeyler demiş tekrar bakıcakmış. sizce neden tekrar test istedi zamanında bakamadımı acaba suresı dolduda yoksa neden ücretsiz baksın sıfırsada sıfır diye sonuç yollayabilirdi hiç bişi anlamadım.

Bat 25 Temmuz. Haziran ayında ovulasyon testi ile ilk kez bilinçli olarak birliktelik denedik ama başaramadık. Risk almadan öncesinde yapılması gereken ne varsa doktorum yardımcı oldu. Yumurtalıklarda sorun yok rahim düzgün. Progesteron testi ile (17 çıktı) yumurtlama olmuş dedi. Bugün reglimin 2. günü alttan muayene ederek yine her şey yolunda dedi. Hormon testi verdim yarın sonuçlar çıkacak. Fermara ilacını kullanmamı istedi. Günde 4 tane sabah 2 akşam 2 olarak 5 gün kullanacağım. Çarşamba günü de yumurta olmuşsa çatlatma iğnesi vuracak. Bu arada eşim de spermiogram yaptırdı ona da bakacaklar. Hepinizden dua bekliyorum. Eşimin mesleği nedeni ile bu ay olmazsa taaa 6 ay sonra tekrar deneyebilecegiz. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah. Ben mesajını okuduğum herkese dua ediyorum. Allah iyi dilekleri duyar. Hayırlısıyla hepimize bebiş nasip olsun.
Ekliyorum canım, uğurlu gelsin bu topik sana inşallah 🥰

X