Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canm 9 yaşında oğlum var üç sene önce 12 haftalıkken bı kürtajım oldu ondan sonra geçen sene Mayıs ayında 39 haftalıkken bebeğimin kalbi durdu yani toplamda 4 4.5 sene oluyor
Canım yumurtlamadan kac gun sonra lekeyi gördün hatırlıyor musun?

Her zaman da belirti olmuyor ama şeye inanıyorum bak bi doktordan dinlemiştim yumurtlama günü aynaya baktığınızda yüzünüze bi güzellik geldiğini hissedersiniz demişti gerçekten ayın sadece bir iki gününde aynada kendimden gözümü alamıyorum diğer günlerde de bakamıyorum

İnşallah canım ikinci hamileliğimde de böyle olmuştu ordan bi ümitlenmedim değil ama kaptırmak da istemiyorum kendimi
Bata az kalmıştır zaten birbirimizi gaza getirmeyelim sakin sakin bekleyelim aylardır dayandık birkaç gün nedir ki sonu güzel olsun inşallah

Bata az kalmıştır zaten birbirimizi gaza getirmeyelim sakin sakin bekleyelim aylardır dayandık birkaç gün nedir ki sonu güzel olsun inşallah
Aynen öyle bu ay çok rahatım zaten geçen ay cok kafaya takiyordum, güzel haberler alicaz Allah'ın izniyle

Benim hic umudum kalmadi artik insallah senin olur. Bat3 erken gebelik negatifti yumurtlama uzerinden 12-13 gun gecti ciksaydi cikardi. Bundan sonra dinlenme asamasina geçiyorum
Halbuki ne güzel yumurtlama görmüştün aylardır yumurtlama gördüğümüz halde olmuyor demekki bi zamanı var bakalım benimde ne olacak 4-5 güne belli olur aslında

Kızlar bide ben bişey denedim bu ay ne kadar doğru bilmiyorum bı yerde okumuştum onu bu ay denedim ay takvimine göre hesap yaptım yani ay büyümeye başlığında olmasını istediğiniz birşeyi yapmamız gerekiyormus ay kuculuncede olmaması istediğimiz şeyleri yapmamız gerekiyormus mesela ben epilasyonu hep ay kuculunce yapıyorum hem geç çıkıyor hemde azalıyor bu konu hakkında tam bilgimde yok açıkçası bilen yazarsa bende aydınlanmış olurum

Amin canım darısı herkesin başına verilen ilaçlar var dün çok kötüleştim şiddetli baş ağrısı kusma yaptım aradım hemşireyi ilaçlara devam etmelisiniz parol kullanabilirsiniz dedi. Artık ilaçla birlikte parol da alıyorum dün özel karışım serum vardı onu yaptırdım kalçadan iğnemi oldum cuma yine kalçadan iğne var ve 3 günde bir kalçadan iğne var. İnş. hepimiz güzel sonuçlar alıp burada paylaşırız. Aynı şehirlerde olanlarla da inş. toplaşırız bir gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…