Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlarrrrr günaydınnnn
Adet olursam eşimle karar verdik hemen beklemeden ecomar Şişli cevat bey ona denk gelmezsem de ekibine gidicem
Hsg kesın cektırmem lazım
O kadar güzel destekler verdiniz ki bana burda herkes korkma dedi
Hsg den sonra ara vercez 1 2 ay agustos da zaten kocamla tatile gidicez sonrası da asılama için direk randevu alacağım rabbım gönlümüze göre versin 😍 umutluyum ama dün kan testi verdim ama üzülmedim emin olun hersey de bi hayır var
Hersey gğzel olacak
Günaydın canım pozitif olman çok iyi tabi ki bize kötü gibi görünen her şeyde mutlaka bi Hayr vardır 😍

Helenk Helenk canımm tebrik ederim :):) sağlıkla kucağına alırsın inşallah , yaşadıklarını bende ki duruma çok benzettim ya 1 temmuz bat dün öğlen leke gördüm daha bişey gelmedi yarın da bi test ben mi yapsam :)

Bugün inanılmaz kasık ağrım var ama öyle böyle değil ilk defa bu kadar ağrıyor sanırım yumurtluyorum kızlarrr ve erkenden gidip lh testi alsam mı yapıp. Bugün adet günüyle beraber 12 gün.

Canm 9 yaşında oğlum var üç sene önce 12 haftalıkken bı kürtajım oldu ondan sonra geçen sene Mayıs ayında 39 haftalıkken bebeğimin kalbi durdu 😞 yani toplamda 4 4.5 sene oluyor
Canım benim kader arkadaşım. Benimde 9yaşında oğlum var. Bu sene ocakta bende ikinci bebeğimi oğlumu kaybettim.4gün yaşadı. Cennet kuşum

Kuzum bende oleydim hala da bakarım sürekli sebebsiz olmuyo yani bende sürekli araştırıyorum ediyorum her ay agladım sonra noldu biliyomusun kafamda saç kalmadı dökülüyor kökten panik atak geçirdim acillik oldum tüm vucudum uyustu kalp krizi geçiriyorum sandım o yüzden baktım herşeye üzülüyorum bu bana artık zarar vermeye basladı o yüzden rahat bırak tmm bak et gene hep buralardayız ztn görüyosun ama stres yapma o kadar kendine olucak merak etme hepimizin güzel haberleri gelicek
Yok yok ben hic stres yapmıyorum zaten ama artik olmasini istemiyora doğru gidiyorum 😂

Her zaman da belirti olmuyor ama şeye inanıyorum bak bi doktordan dinlemiştim yumurtlama günü aynaya baktığınızda yüzünüze bi güzellik geldiğini hissedersiniz demişti gerçekten ayın sadece bir iki gününde aynada kendimden gözümü alamıyorum 🤣🤣 diğer günlerde de bakamıyorum 🤣🤣🤣
Bu topic hep güzel 🌸🌸🌸 ay ne bileyim ya kafasına göre takıldı bu ay yumurtlama 🤣 siz bebişleyin buraları

Helenk Helenk canımm tebrik ederim :):) sağlıkla kucağına alırsın inşallah , yaşadıklarını bende ki duruma çok benzettim ya 1 temmuz bat dün öğlen leke gördüm daha bişey gelmedi yarın da bi test ben mi yapsam :)
Çok sağol canım Allah razı olsun 💖 inşallah vardır kuzum yarın yap sende hayırlısıyla çıkar inşallah yerleşme lekesidir💃

X