Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Günaydın canım pozitif olman çok iyi tabi ki bize kötü gibi görünen her şeyde mutlaka bi Hayr vardır

Helenk canımm tebrik ederim :):) sağlıkla kucağına alırsın inşallah , yaşadıklarını bende ki duruma çok benzettim ya 1 temmuz bat dün öğlen leke gördüm daha bişey gelmedi yarın da bi test ben mi yapsam :)

Bugün inanılmaz kasık ağrım var ama öyle böyle değil ilk defa bu kadar ağrıyor sanırım yumurtluyorum kızlarrr ve erkenden gidip lh testi alsam mı yapıp. Bugün adet günüyle beraber 12 gün.

Dilerim acaban doğrudur

Canm 9 yaşında oğlum var üç sene önce 12 haftalıkken bı kürtajım oldu ondan sonra geçen sene Mayıs ayında 39 haftalıkken bebeğimin kalbi durdu yani toplamda 4 4.5 sene oluyor
Canım benim kader arkadaşım. Benimde 9yaşında oğlum var. Bu sene ocakta bende ikinci bebeğimi oğlumu kaybettim.4gün yaşadı. Cennet kuşum

Yok yok ben hic stres yapmıyorum zaten ama artik olmasini istemiyora doğru gidiyorum

Bu topic hep güzel ay ne bileyim ya kafasına göre takıldı bu ay yumurtlama siz bebişleyin buraları

Çok sağol canım Allah razı olsun inşallah vardır kuzum yarın yap sende hayırlısıyla çıkar inşallah yerleşme lekesidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…