Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canımlar şu yumurtalık masajına ne zaman başlanıyo bide ilk yaptığınızda ağrısı akıntısı olanlar oldu mu hiç

Ekliyorum Rabbim uğraştırmadan nasip etsin

Adet bittikten 3 gün sonra canım, ama ben adetin bittiğine emin olduktan sonra ertesi gün başlamıştım
Kuzum benimde 11. Günüm adetim normalde 6 gün sürer bu ay 7. 8. Günlerde hala kahverengilik vardı 8. Günde akşam tamamen bitmişti 3. 4. Gün sayılır bugün aklıma geldi masaja başladım da akıntı şeffaf hafif kasıklarım ağrıyo gibi de sorayim dedim acaba beceremedim mi diye düşünüyorum

Çok fazla bastırma ve adet bittiğinde başla yumurtlama görünce bırak canım
Ovulasyon testi kullanmıyorum kuzum normalde hiç akıntıyla da takip etmezdim takvimden bakardım ama bugün farkettim ki şeffaf akıntım var bu akıntı yumurta çatlayınca mı oluyo öncesinde mı onu da tam olarak henüz anlayamadım

Yumurtlama dönemine girdin canım ondandır ama ovulasyon testiyle takip etmen lazım muhakkak masajı yaparken. Yumurtlama gördüğünde bırakman lazım. Yoksa daha da büyüyüp kiste dönüyormuş

Yumurtlama dönemine girdin canım ondandır ama ovulasyon testiyle takip etmen lazım muhakkak masajı yaparken. Yumurtlama gördüğünde bırakman lazım. Yoksa daha da büyüyüp kiste dönüyormuş
Anladım kuzum teşekkür ederim o zaman hiç devam etmesem mi ovulasyon testim yok ya ilk kez bu kadar net bir şekilde yumurtlama akıntı mı görüyorum şoktayım peki akıntıdan yumurta nin çatladığını nasıl anlarız kuzum bilgin varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…