Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuzum belirtilere fazla takilma yerlesme kanamasi herkeste farkli farkli.. adet gibi olan bile var.

Ya evet o da olabilir 2 gun sonra rengi koyulasirsa bebistir
Aynen ins öyledir ua bu sefer vok farklı durumlar oldu hala ara da kaşık agrısı var beyazımsı akıntı var adet olcakmıs. Gibi ağırlar vae yanı daha erken bunlara kendımı bilir insan en son 4 Haziran da adet oldum ben

İgneden 15 gun sonra adet olursun canim. Daha erken yani

Günaydın canım bat 1 temmuzdu. Erken gebelik yaptım negatif M Mavimiresl Bu ay da boş geçti maalesef. Şimdi sakince bat bekleyip, sonrasında salıcam artık. Yorgun hissediyorum kendimi
Ayni duygular icerisindeyim bendede ayni sekilde testler negatif. Ama klomenin uzerimde bi etkisi var. Akintim gecti sayilir daha yeni, goguslerim hafif agriyor ama agrir genelde buzamanlar, kasık agrilarimda gecti. Sadece sık idrara çıkıyorum gece 4 sefer gittim Bu aksam yatmadan 1-2 saat önce asla sıvı almiycam. Belirtim de yok yani, zaten belirti de aramadim hic kendimde 7 aydır

Kızlar günaydın
Test yaptım sabah hali ile de anlayan bakabılırmı gene iki tane olan dün
Tek olan sabah yaptım
İğnenın 10 Cu günü
Canım var gibi ama iğnenin etkiside olabilir iki sonra tekrarla bence ayyy inşallah vardır bende test yapmamak için zor tutuyorum kendimi bu ay günüm gecmeyene kadar yapmicam

Kullanmayı düşünüyor musun bidaha klomen peki kuzum? Ben de belirti hüç aramadım şimdiye kadar olmaz da zaten regl öncesi de olmaz. İlk kez bu ay sol kasık ağrısı çektim baya kendini belli etti yani. Vücut sapıttı artık sanırım anlamıyorum. Bekleyeceğiz napalım
İnsallah yumurtalar kiste dönüşmemistir regl olurken sknti gecikme falan yasamam
Yok ya sanmıyorum, yumurtlama ve çatlaman gayet güzeldi zamanındaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…