Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

O zaman yapma canım riske atma. Benimde bu ay yumurtla akıntım oldu seffaf yoğun baya uzuyordu o günde pik gördüm ama çatlamayı anlayamayız ya anca ovulasyon testiyle

O zaman yapma canım riske atma. Benimde bu ay yumurtla akıntım oldu seffaf yoğun baya uzuyordu o günde pik gördüm ama çatlamayı anlayamayız ya anca ovulasyon testiyle
Dimi ya keşke oda anlaşılsa benimde öyle bugün ağzım açık kaldı vay be yumurtlayabiliyomuşum normal insanlar gibi diye

Selamlaaaaaar topiğiniz herkese bebişler getirsin kızlar ben 3 aydır tüp bebek sürecinde olduğum için dahil olamadım amaaaa temmuz ayında transferim var artık bende temmuz ayı gebelik planlayanlar arasında olabilirim çokça duanıza talibim ilk tüp bebek denemem 2 dondurulmuş embriyom var temmuz sonuna doğru transfer olur gibi hepimize bol şanslar

2 dondurulmuş embro ne oluyor kuzum ay ins olur ya cok heyecanlı değil mi

Erken ve normal test iğnenın 9/10 günü geçmiş kızlar etkkısı

Eklentiler

• 94FE3045-3C3A-4BDF-A192-35757070B064.jpeg
    128,5 KB · Görüntüleme: 83
  • B60C3158-2133-4A49-B53E-2A11809F1F01.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 81
Kızlar kafam karıştı bugün 6 gün kaldı adetime ara ara lekelenmelerim oluyordu adetime 12 gün kala göğüs ağrı şişkinlik hassasiyet başlamıştı acaba mı demiştim 6 gündür ara ara lekenme kahverengi sadece sildikçe gelen bi lekelenmeydi bu akşama doğru lekelenme sıvılaştı anlam veremedim erken adet mi olmaya başlıyorum o yüzden mi göğüslerim okadar erken ağrımaya başlayıp şişti bilemiyorum yarın erken gebelik testi yapacaktım ama hevesim kaçtı sanki bu ayda olmayacak galiba çok karışık yani bu kadar lekeye hamiş kalma ihtimali varmı o bile soru işareti

Kızlar günaydın
Test yaptım sabah hali ile de anlayan bakabılırmı gene iki tane olan dün
Tek olan sabah yaptım
İğnenın 10 Cu günü

Eklentiler

• D2F83408-7308-4D21-AB37-00C92D59C127.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 65
  • 0D68680B-B1B9-4DA2-8B00-8EB358C8AE87.jpeg
    137,2 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…