Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İyidir kuzumm napalım 18. Günümdeyim döngümün yumurtlama bitmiştir heralde bekleme moduna geçtim sen nasılsın
Çok şükür bende iyiyim hiç ağrı sızı hiç bişey yok ikinci gün bitti cumayı saymazsak. Gün aşırı bir hafta daha değerlendirmemi söyledi Dr. Değerlendirip beklemeye geçicem ben de işte. Ders çalışmaktan aşılama yaptığımı falan unutuyorum ya güzel oluyor
Senin döngünün kaç gündü test ne zaman yapıcan?

G Gzmyts53 bat geçti ama gebelik yok bekliyorum :)

Herkese selamlarrr

Umarım hepiniz en kısa sürede güzel haberlere kavuşursunuzz Listeye beni de ekler misiniz Bat tarihim 10 temmuz. 4 aylık evliyim yalnızca 2 kere korumadan denedik eşimle bu konularda baya acemiyim. Doktor kontrolüne girdim rahim temiz çıktı ve çok sayıda yumurtan gözüküyor güzel dedi fakat 2 kere denediğimizi söylediğimde 2 kereden birşey olmaz dedi ama işte insan bir garip hissediyor

O normal zaten spermler rahim içine doğru hareket eder geri kalan sivi dışarı çıkar herkeste oyledir
Evet canm öyle çok gelince dedim herhalde hiç gitmiyor oyuzden bebek olmuyor ertesi gün hapı kullandığım halde hamile kalan ben şimdi olsun diye uğraşıyorum olmuyor

Bende geçen ay aynıydım habire test yapıyordum bu ay hiç test almadım almicam da günüm 4-5 gün geçerse yapicam. Geçen ay pozitif görüp kanda negatif gördükten sonra dilim yandı
Evet canm ya geçen ay sen çok yapmıştın bide hep ikinci çizgi de belliydi çok sevinmistik senden görüp bende habire test yapıyordumama nasip olmadi

Catlama olsa bile lh vucutta 2 gune kadar yuksek kalabiliyomus kuzum. Ama önemli olan sonuç benimde bat 6 bakalim ne olacak. Bu sabah erken gebelik yaptim cikmadi
Daha çok varmış canım çıkmaz bu kadar da erken çıkmıyor malesef keşke çıksa dimi Beklemek zor oluyor gerçekten

Arkadaşlar vajinal mantar oldum sanırım 3 gün önce yumurtlama günümdü bu yüzden ilaç almak istemiyorum nasıl geçer acaba ?
Canm ben de oldum ilaç bile fayda etmedi iki kez değiştirdik ilaçları en son organik elma sirkesi hem içtim hemde suyla karıştırıp taharetimi aldım 1 hafta sürmedi gecti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…