Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

En son geçen sene baktirmistim bişey yoktu tekrar gebe kalabilirsin demişti Dr Bir senedir gitmedim spermler geri gelince acaba tuplermi tıkalı diye düşünmeye başladım cevapladigin için teşekkür ederim
Spermler hepimizde geri geliyor canım aslında onlar sperm değil semen sıvısı deniliyor o geri geliyor normal yani :) spermler coktaan yolculuğa başlamış oluyor bile

Arkadaşlar vajinal mantar oldum sanırım 3 gün önce yumurtlama günümdü bu yüzden ilaç almak istemiyorum nasıl geçer acaba ?

Bende beklemedeyim artık canım adet geçmeden test yapmıcam 9 Temmuz test günüm sen ovulasyonla takip ettin mi bu ay ? Ben biraz gec yumurtlama gördüm döngümün 19. Gününde
Yok bende takip etmedim o yüzden adet günümü tam bilmiyorum. Tahmini 10 temmuz. Eşimde gitti zaten daha değerlendiremicez o yüzden bu aydan pek ümidim yok. Bencede adet geçmeden test yapma tecrübeyle sabitledin artık

Oooo tam günündesin kuzum test yapcakmısın peki bide belirtin fln var mı
Belirtim hep aynı canım akıntı falan
Test günüm geçerse yapacağım haftaya haftasonu falan kuzum erken yapmayı düşünmüyorum

Arkadaşlar vajinal mantar oldum sanırım 3 gün önce yumurtlama günümdü bu yüzden ilaç almak istemiyorum nasıl geçer acaba ?
1e 1 sirke ve su karıştırıp vajina temizliği yapabilirsin canım bol su içip kiraz sapı çayı içersen hızlı toparlar geçmiş olsun

Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla ilerlesin inşallah belirtin var mıydı canım

En son geçen sene baktirmistim bişey yoktu tekrar gebe kalabilirsin demişti Dr Bir senedir gitmedim spermler geri gelince acaba tuplermi tıkalı diye düşünmeye başladım cevapladigin için teşekkür ederim
O normal zaten spermler rahim içine doğru hareket eder geri kalan sivi dışarı çıkar herkeste oyledir

Dün yaptım testi canım adetime 5 gün varken yani normalde bu kadar erken yapmazdım rüyamda görmüştüm pozitifi bi yapıyım dedim ben şok
Kuzum senin pik uzerine yumurtlama uzerine sayinca 14 gün oluyor zaten, aslinda normal şekilde cikmis bebisin. 13 ü pik se dün 13. Günde cikmis yani. İnsallah saglikla kucagina almak nasip olsun

6 gün kala çok erken değil mi yaaaa
Şimdiden her gün yapcan mi test
Bende geçen ay aynıydım habire test yapıyordum bu ay hiç test almadım almicam da günüm 4-5 gün geçerse yapicam. Geçen ay pozitif görüp kanda negatif gördükten sonra dilim yandı

Bende geçen ay aynıydım habire test yapıyordum bu ay hiç test almadım almicam da günüm 4-5 gün geçerse yapicam. Geçen ay pozitif görüp kanda negatif gördükten sonra dilim yandı
Ben de kimyasallardan sonra bıraktım aylardır test almadım günüm geçmedi hiç

Kuzum senin pik uzerine yumurtlama uzerine sayinca 14 gün oluyor zaten, aslinda normal şekilde cikmis bebisin. 13 ü pik se dün 13. Günde cikmis yani. İnsallah saglikla kucagina almak nasip olsun
Evet canım öyle oluyor ama, çatlamadan sonra sayılıyor hep dediler bende öyle yapıyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…