Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Benimde 2 temmuz bugun yaptim erken gebelik bisey cikmadi. O yüzden sordum belkide hemen catladi cabuk döllendi. Ne zaman olduysa oldu guzel olmus ben 17. Sinde yumurtlama görmüşüm 18 de hala yuksekti 19 da siliklesti iyice. Sen ne zaman öğrendin bugun mü kuzum daha oncemi

Amin canım belirtim yok sadece yumurtlamadan berii göğsüm çok ağrıyor ama bu daha öncede olmuştu o yüzden hamileliğe yormamıştım
Benimde ole yumurtlamayla birlikte basladı hala dokunamıyorum döngünün 18. Günü demekki kaliteli yumurtlama olabilir hormonlar daha cok salgılıyo

Ayyy cok sevindimmmm maşallah o zaman isminin yanina ekliyorum, ilk hamişimiizz kan verince de haber ver muhakkak

Bende beklemedeyim artık canım adet geçmeden test yapmıcam 9 Temmuz test günüm sen ovulasyonla takip ettin mi bu ay ? Ben biraz gec yumurtlama gördüm döngümün 19. Gününde

Kızlar bişey sorcam tüpler tıkalı olunca nasıl anlaşılıyor bı belirtisi varmı bız ekşindan sonra sanki hepsi geri çıkıyor acaba tuplermi kapalı

Dün yaptım testi canım adetime 5 gün varken yani normalde bu kadar erken yapmazdım rüyamda görmüştüm pozitifi bi yapıyım dedim ben şok

Kızlar bişey sorcam tüpler tıkalı olunca nasıl anlaşılıyor bı belirtisi varmı bız ekşindan sonra sanki hepsi geri çıkıyor acaba tuplermi kapalı
Eğer rahim ve yumurtalıklarda hamile kalman için bı sıkıntı yoksa ultrasyondan görülür esindede yoksa hamile kalamiyorsan rahim flmi çektirmeni isterler tüplere bakmak için oradan belli olur cnm

A a aynıyız kuzum benimde döngünün 18. Günğ bugün ya da yarın son vurusu yapıp bende bekleme moduna giricem
Hadi bakalım canım hakkımızda hayırlısı gerçi bende akıntı ara ara devam ediyor ama belki hsg den dolayı olabilir diye düşünüyorum yinede riske atmayıp bı kaç gün daha çalışmaya devam edicem

Eğer rahim ve yumurtalıklarda hamile kalman için bı sıkıntı yoksa ultrasyondan görülür esindede yoksa hamile kalamiyorsan rahim flmi çektirmeni isterler tüplere bakmak için oradan belli olur cnm
En son geçen sene baktirmistim bişey yoktu tekrar gebe kalabilirsin demişti Dr Bir senedir gitmedim spermler geri gelince acaba tuplermi tıkalı diye düşünmeye başladım cevapladigin için teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…