Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Doğrudur ben eskiye göre o kadar rahatım ki herkese ameliyat ol diyorum kusura bakma

Günaydın kızlar bugün 18. gün yumurtlama geçti diye düşünüyorum bu hafta full çalıştık inşallah tutar

Kızlar bi bakar mısınız kızlarrrrr bi bakar mısınız. 22 sinde piki gördüm dün de bu testi yaptım silikleşmişti bu testi bugün yaptım böyle neden acaba

Yaaa senin topiğin bana uğurlu geldi canım inşallah herkese öyle olur 1 temmuz diye yazdırdım ama erkenden testte çıktı çizgi resminide atıyım bakın kızlar ve dua edin sağlıklı olsun 2 kaybım vardı

Eklentiler

• 2F3B842D-0A80-4ACF-8DB3-FB45FBC9BE28.jpeg
    46,5 KB · Görüntüleme: 44
  • F2A1678D-A09D-4540-9385-1F80E24B6DFB.jpeg
    51,5 KB · Görüntüleme: 38
Saglıkla tutunsun canım inşallah belirtilerin varmı peki

Hayirli olsun canim saglikla kucagina al insallh. Yumurtlama günün bellimi? Kaçıncı döngü günün de cikti

Hayirli olsun canim saglikla kucagina al insallh. Yumurtlama günün bellimi? Kaçıncı döngü günün de cikti
13 haziran yumurtlama gördüm canım 15 inde çatlama yani çatlamadan sonra 9. Gün çıkmış oldu bende çok şaşkınım öncesinde mi döllendi acaba diye düşündüm adetten hemen sonramı acaba diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…