Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Günaydın 2023 Annişleri
Bugün yumurta akı gibi akıntım başladı ve o kadar fazla ki sabahtan beri 2 kez çamaşır değiştirdim altıma yapmış gibi oluyorum bu yumurtlamanın olduğunu mu gösterir. Adetin 13. Günündeyim

İnşallah gerek kalmadan bu ay bebişine kavuşursun

İyiyüm şükür canım 19+4 haftadayım,bebekte gayet iyi ama doktor en son gittiğimde bebeğin eşi aşağıda dedi kanamam oluyor bi yukarı çıksa ALLAHın izniyle rahatlıcam Bir oğluşum olucak hayırlısıyla teyzesi lekelenme geldiyse devamıda gelir öyleyse kimyasala çevirmiştir inşallah da işlemsiz seni yormadan kendi kendini temizler

Off çok mutsuzum kızlar sanırım bu ay da olmadı bu ay çok sorun yaşadık eşimin sertleşme sorunu oldu dün yumurtlama günüydü zorladık biraz ve içime idrarını kaçırmış olabilir o da emin değil bosaldiktan sonra olmuş
Bundan 2 gün önce gece yapmıştik
Bugün çatlamış biraz üzgünüm sanki olmadı ama Allah büyüktür inşallah olmuştur küçücük bı umudum var

Hadi hayırlısı canımm güzel sonuclar insallah

Aynen canım bende de bu ay oldu şeffaf yogun baya uzayan bir akintiydi o gün ovulasyonda pik gördüm degerlendir mutlaka bugünü ve sonraki 2 günü

Kuzum cok şükür atlatmissin, histereskopiyi bilmiyorum ama insallah gerek kalmaz. Hadi guzel bekleyise gectik

Aynen canım bende de bu ay oldu şeffaf yogun baya uzayan bir akintiydi o gün ovulasyonda pik gördüm degerlendir mutlaka bugünü ve sonraki 2 günü
Dünü değerlendirmiştik yarını değerlendirecektik o zaman bugünü de atlamayalım

Napıyosunuz kızçeler bekleme modunda olanlar başladımı belirtilerinizz ben bugünü de değerlendirip bırakıcam dün yapmadım döngünün 16. Günğndeyim bide 21 de değerlendiricem

Napıyosunuz kızçeler bekleme modunda olanlar başladımı belirtilerinizz ben bugünü de değerlendirip bırakıcam dün yapmadım döngünün 16. Günğndeyim bide 21 de değerlendiricem
13. Günündeyim henüz beklemeye geçemedim of orası zaten en zoru beklemeye geçince kendime kafa dağıtacak mütişko şeyler bulmam lazım yoksa geçmiyor günler

Canım hangi doktora gideceksin inşallah bu ay doktordan olumlu sonuçlar alırsın
Canım inşallah bu aşılama tutar da hiç gerek kalmaz

partalina_ Veziir bitliKedi M Mavimiresl A ad000 kızlar bu gittiğim doktor acayip sindi içime. Tam 20 dk detaylıca konuştuk. Sen daha önce 2 kez feamarayla gebelik elde etmişsin. Sonra klomen, meriofert iğne falan çok gereksiz olmuş, boşuna hem zaman hem para kaybetmişsin dedi. Şu ana kadar ben istememe rağmen hiçbir doktor hormon testlerini istemedi benden gerek görmediler ama bu doktor FSH a falan mutlaka bakmamız lazım. Yarın sabah bi daha gel reglin 2.günü vajinal ultrasonla da bi bakalım overlere dedi. Çok ilgilendi, çok güzel açıklama yaptı. Eğer hormonlarla alakalı bi sıkıntı yoksa femarayla aşılama deneyelim 1 kez daha dedi. Bu ay yine umutlar yeşerir mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…