Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhaba kizlar bu ay femera kullandim adetin 5.gunu basladim gunde 2 defa toplam 5gun kullandim. Pazarteesi ozel doktora gittim yumurtalarin buyumemis dedi hic icime sinmedi doktor ayni gun baska doktora gittim yine ozele oda 1 yumurtan var 19 mm catlatma ignesine gerek yok adet olursan tekrar gel dedi. Ben kendim alip kullandim femerayi da. Ya insallah en hayırlısıyla olur cunku her doktora gidisimde cok heyecanlanip panik oluyorm🥲
Canım stresde yumurtaları etkiliyormus bide femara letu gibi ilaçlar adetin 2. Günü başlanmaso gerekiyor adetin 5. Günğ başlanan ilaç klomendir doktorunu değiştir bence bu ay gebelik gerçeklesmezse

Kızlar iyi akşamlar soğan kürü yapsam mi yapmasam mi diye günlerce düşündüm yapmaya karar verdim. Günde 1 kez icebildim. Bugün 7. Günümdü. Göğüslerimden akan sıvı farkettim bugün yaa galiba prolaktinimi yükseltti @Mucizemmm16 @PapatyaHanm @Venev G Gzmyts53 etiketleyemediklerim...
Canım kür yapma ya herkeste olumlu sonuçlanmayabiliyor bıraktığın iyi oldu, kimisinde hormonları düzene sokarken kimisinde bozabiliyor

Kızlar iyi akşamlar soğan kürü yapsam mi yapmasam mi diye günlerce düşündüm yapmaya karar verdim. Günde 1 kez icebildim. Bugün 7. Günümdü. Göğüslerimden akan sıvı farkettim bugün yaa galiba prolaktinimi yükseltti @Mucizemmm16 @PapatyaHanm @Venev G Gzmyts53 etiketleyemediklerim...
Canım keske içmeseydin bende kist yapmıstı tam 20 gün kanama çektim sadece bir bardak sogan kürü yüzünden herkese yaramıyor prolaktinin yükselmiş olabilir bencr bir doktora git yumurtlaman baslamadıysa prl yüksek cıkarsa dostinex vericektir

Bu soğan kuru folikül kistleri olanlara iyi geliyor ya. Ama herkeste baska baska yan etki yapiyor. Bana iyi gelmisti. Yılda en fazla 2 kez yapılıyor fazlası zararlı. Gecmis olsun canım mutlaka kan testi ver prolaktin ilacla hemen düzeliyor diye biliyorum. Bi arkadasim prolaktin icin ilac kullandigi ay hamile kalmisti

Canım prolaktin sorunlu bir hormon bende bir kaç ay sorun yaşadım. Benim değerim ilaçla düşmüştü hemen ama benimde klomen kullandığım ay göğsümden bir defa sıvı gelmişti biseyler tetikleyebiliyor prolaktini malesef dikkat et soğan kürü de sana yaramamış olabilir. Bide tiroid sorunu olunca da göğüsten sıvı gelme durumu olabiliyor sen bir baktır bence

Sistit de olabilir allah korusun tabi. Acısı yanması artarsa sistit olabilir. Sıcak tut ayaklarını falan
Ayy çok garip yaa şaşkınım yani lavaboya çıkınca silince geliyor yani hafif hafif yanma var ama aşırı değil bel sancısı falan da yapmadı genelde enfeksiyon yapıyormuş

Kız bizimkiler kötü niyetle sormuyor cok istiyolar bebek olsun diye. Yermiyolar yani sevincime ortak olmak istiyolar. Hatta 3-4 senedir diyolar di yap bitane daha yardimci oluruz falan diye ama pandemi girdi bende istemiyodum o donem hazir hissetmiyordum. Simdi hazir hissediyorum bebis olmuyo😃

Canım stresde yumurtaları etkiliyormus bide femara letu gibi ilaçlar adetin 2. Günü başlanmaso gerekiyor adetin 5. Günğ başlanan ilaç klomendir doktorunu değiştir bence bu ay gebelik gerçeklesmezse
Insallah hayirlisiyla olur cnm 🤲aynen 2 doktorada gittim konusmadilar bile dogru duzgun🙄 yumurtalar kac mm buyumus diye sordum diyor ki biri ne yapacan yeteri kadar buyumemis bu konusma tarzi bile beni uzuyor

Canim ben yaptığımda 7. Gün felan kanama başlamıştı. Adet dongum degismiti, bir daha da yapmadım. Herkeste farklı ama hormonları yükselttiği kesin

Tamam tamam girmiyorum tribe 🙈🙈🙈 şöyle 15-20gün geçsin öyle gireriz 😁
Teknolojinin çoook geliştiği bir zaman diliminde yaşayıp kendi vücut check upımızı falan görüntüleyebildiğimiz cihazlara sahip olup yumurtayı takip edebilmeyi, gün gün oluşumu izlemeyi falan kurguluyorum 🤣🤣🤣 hadi bakalım hayırlısı, sağlıklısı kızlar

Teknolojinin çoook geliştiği bir zaman diliminde yaşayıp kendi vücut check upımızı falan görüntüleyebildiğimiz cihazlara sahip olup yumurtayı takip edebilmeyi, gün gün oluşumu izlemeyi falan kurguluyorum 🤣🤣🤣 hadi bakalım hayırlısı, sağlıklısı kızlar
Çok uzak bir gelecek değil bence canım o 😀 hatta bu siteden birinin sırf bunun için bir icat çıkaracağını düşünüyorum 😂😂

X