Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Merhabalar bana da gonal-f 450 yazdı yarından itibaren kullanmaya başlayacağım 50 50 olarak 7 gün kullan 8. gün gel dedi ilk defa kullanacağım bu kalem iğneleri benim anlamadığım bu kalem iğnelerden 7 tane mi verecekler

Merhaba iğne insülin iğnesine benziyor. Üzerinde kaç vurulacaksanız ayarı var 50 vuracaksanız döndürerek 50 ye getiriyorsunuz. Her vurduğunuzda iğne başlığını değiştiriyorsunuz. Ben ilk olarak internetten videosunu izlemiştim nasıl yapılıyor diye orda ayrıntılı gösteriyorlar

anladığım kadarıyla 1 kalemde 450 doz var 50 kullandıktan sonra bu doz 400e düşüyor sanırım doğru mudur 7 tane kalem iğne vermeyecekler

anladığım kadarıyla 1 kalemde 450 doz var 50 kullandıktan sonra bu doz 400e düşüyor sanırım doğru mudur 7 tane kalem iğne vermeyecekler
Evet öyle oluyor ama hemşire bana tam o kadar çıkmayabilir demişti içinde ne kadar olduğuna dikkat et gözüküyor. 450 de 9 kez vurulabilir gibi düşünülüyor ama bazen 8 olabiliyor

Kızlarrrer merhabalar bende aşılma sürecine girdim şuan klomen kullanıyorum 1.5 yılıdır denedik olmadı aşılama süreci nasıl ilerliyor anladığım kadarıyla siz bu konuda bilgilisiniz
Merhaba. Doktorunuzun verdiği ilaçları kullanıyorsunuz verildiği dozda. Sonrasında sizi belirli aralıklarda muayeneye çağırıyorlar. Yumurta belirli bir boyuta ulaştığında çatlatma iğnesi veriliyor ve aşılama tarihi veriliyor.

Çok teşekkür ederim canım bu süreçte beslenmende nelere dikkat ettin peki yapmam gereken bir şey var mı

Çok teşekkür ederim canım bu süreçte beslenmende nelere dikkat ettin peki yapmam gereken bir şey var mı
Günlük bir haşlanmış yumurta avokado ve bol yeşillik tüketebilirsin canım. Bir de bol bol su:) biraz daha sağlıklı beslenmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…