Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

merhabalar öncelikle umarın bu ay her şey gönlünüzce olur. Ben de 3 senelik evliyim bir buçuk senedir de korunmuyoruz. Eşimin değerlerinde biraz düşüklük var ileri hızda özellikle bu ay o yüzden aşılamayı deneyelim dedik ama dediğiniz şey korkuttu açıkçası beni ya iptal olursa diye. Daha önce klomen ve femara denedim. Klomen kist yaptığı için aşılama öncesi Femara kullanalım dedik yine. Çarşamba günü kontrole gideceğim umarım ikimiz için de güzel bir haberle sonuçlanır 🙏
Merhabalar kızlar catlatma iğnesi perşembe günü yapıldıktan sonra kı 4 gün ilişki sonrası bugün için gel dedi bana doktorum bugünkü randevumda çatlamıs dedi bugünde ilişki ye girilmesi gerek var mı acaba 😐

kızlar önceki günlerde femara ve ovitrelle kullanmıştım negatif gelmişti sonucum adet oldum adetin 2. günü gonal-f 75 başladı doktorum bu cuma kontrole gideceğim bu denemede aşılama yapacağını söyledi. 75 le yumurta büyürmü ilk defa gonal f kullanıyorum

kızlar önceki günlerde femara ve ovitrelle kullanmıştım negatif gelmişti sonucum adet oldum adetin 2. günü gonal-f 75 başladı doktorum bu cuma kontrole gideceğim bu denemede aşılama yapacağını söyledi. 75 le yumurta büyürmü ilk defa gonal f kullanıyorum
İlk defa kullanıyor isen doktorun şuan fazla yumurta oluşmasın diye 75 ile başlatmak istemiştir. Cuma günü kontrole gittiğinde yumurtaların gelişimine göre dozunu artırabilir yada aynı kalabilir

İlk defa kullanıyor isen doktorun şuan fazla yumurta oluşmasın diye 75 ile başlatmak istemiştir. Cuma günü kontrole gittiğinde yumurtaların gelişimine göre dozunu artırabilir yada aynı kalabilir
ilk defa kullanıyorum canım ilk defa aşılama yaptıracağım biraz heyecanlıyım

Merhabalar acaba iğneyi tek bir tarafınıza mı vurdunuz nasıl yaptınız bir gün sağ bir gün sol nasıl olur acaba

Merhabalar acaba iğneyi tek bir tarafınıza mı vurdunuz nasıl yaptınız bir gün sağ bir gün sol nasıl olur acaba
1 hafta sol yaptım 8. Günü sağa geçtim 1 haftadan fazla yapıldığında bir yere etkisi azalıyor ilacın. İnsülin kullandığım için biliyorum

Merhabalar bende dün ikinci aşılamamı yaptırdım. Bu sefer çatlatma iğnesi yapmadan aşılama yaptılar. Pazartesi gittiğimde yumurtan çatlamış dediler. Diğer aya erteleyeceklerdi bende dedim tüp bebeğe hak kazanmak için aşılama yaptırıyorum diyince o zaman Salı yapalım dediler. Biraz prosedür olarak yapmış olduk gibi🙈

Merhabalar bende dün ikinci aşılamamı yaptırdım. Bu sefer çatlatma iğnesi yapmadan aşılama yaptılar. Pazartesi gittiğimde yumurtan çatlamış dediler. Diğer aya erteleyeceklerdi bende dedim tüp bebeğe hak kazanmak için aşılama yaptırıyorum diyince o zaman Salı yapalım dediler. Biraz prosedür olarak yapmış olduk gibi🙈
Merhaba canım nasıl anlamışlar yumurtann çatladığnı. Yani kan filan aldılar mı

X