Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Günlük bir haşlanmış yumurta avokado ve bol yeşillik tüketebilirsin canım. Bir de bol bol su:) biraz daha sağlıklı beslenmeye çalışıyo
Canım bide bişey sorucam aşılama yaptıktan sonra kaç gün dinlenmem gerekiyor ben çalışıyorum kendi dükkanım olduğu için kimseye de bırakamıyorum 1 gün dinlesem yeterli olur mu peki

Canım bide bişey sorucam aşılama yaptıktan sonra kaç gün dinlenmem gerekiyor ben çalışıyorum kendi dükkanım olduğu için kimseye de bırakamıyorum 1 gün dinlesem yeterli olur mu peki
Doktorlar aşılamadan sonra dinlenme ile ilgili pek bişey söylemiyorlar. Genelde günlük hayatına dönebilirsin diyorlar. Aşılama olduktan sonra sorabilirsin doktoruna. Çalışmada sıkıntı olur mu diye

Doktorlar aşılamadan sonra dinlenme ile ilgili pek bişey söylemiyorlar. Genelde günlük hayatına dönebilirsin diyorlar. Aşılama olduktan sonra sorabilirsin doktoruna. Çalışmada sıkıntı olur mu diye
Çok aydınlattın canım senin kaçıncı günün şuan aşılama oldun dimi

Merhaba, ben de aşılama sürecine yeni başladım. Aslında 7 senedir hamile kalamıyorum ama hep bir umut bekledim kendiliğinden olur diye. Sonunda pes edip tedaviye başladım. Aşılama veya tüp bebek yaptırmayı Reddetme sebebim eşimde de bende de hiçbir sorun olmaması. Bu sürece Hsg çektirerek başladım sonra yine bekledim 2 ay, belki ufak da olsa bir tıkanıklık vardır diye ama yine tutmadı. Şimdi aşılama sürecinde 8. Gündeyim klomen kullandım ama yumurtalarım 10 mm olmuş o yüzden doktor 4 gün sonra gel tekrar bakalım belki bir tanesini büyür dedi. Çok yorucu bu süreç gerçekten. Burada yazılanları okudukça rahatlıyorum en son ben de üye olup yazmak istedim yaşadıklarımı.

Selam kızlar Klomen sonrası 9.günde yani 2 gün önce 15 mm yumurtam vardı bugün 17 mm olmuş ayni zamanda solda 13 mm yumurtamda gelişmiş doktor yarın gece ovitrelle verdi pazarteside aşılama olacağım çok heyecanlıyım daha önce hiç tedavi olmadım ilk tedavim aşılamayla başladı çok mutluyum ama nasıl bir sonuç alacağım bilmiyorum

Merhaba bende deneyimimi paylaşmak istedim. 18 Temmuz Perşembe günü adetimin 3. Günü gonal f dozu 75 olcak şekilde vurmaya başladım. 24 Temmuz kontrolümde 14 ve 18 mm iki yumurta gelişmişti. O gün son dozumu ve gece 11de çatlatma iğnemi vuruldum. Bugün aşılamam oldu çok çok basit bi işlemdi. Şimdi bekleme zamanı :)

Merhaba, ben de aşılama sürecine yeni başladım. Aslında 7 senedir hamile kalamıyorum ama hep bir umut bekledim kendiliğinden olur diye. Sonunda pes edip tedaviye başladım. Aşılama veya tüp bebek yaptırmayı Reddetme sebebim eşimde de bende de hiçbir sorun olmaması. Bu sürece Hsg çektirerek başladım sonra yine bekledim 2 ay, belki ufak da olsa bir tıkanıklık vardır diye ama yine tutmadı. Şimdi aşılama sürecinde 8. Gündeyim klomen kullandım ama yumurtalarım 10 mm olmuş o yüzden doktor 4 gün sonra gel tekrar bakalım belki bir tanesini büyür dedi. Çok yorucu bu süreç gerçekten. Burada yazılanları okudukça rahatlıyorum en son ben de üye olup yazmak istedim yaşadıklarımı.
Ayyy hadi inşallah canım benim de 6 gün oldu klomen kullandım 5 gün pazartesi gidicem bakıcaklar rabbim hepimize nasip etsin bu günlerde en önemli ihtiyacımız moral motivasyon

Insallah canmm 🤲🤲 aslinda benim adetim 28-29gunde geliyor ama bu 4 asilamadada ya 25 yada 26 gunde geldi su 2 gunde gelmese test yapicam hayirlisi bakalim 😊😊

Herkese merhaba bende 16 temmuz da aşılama yaptırdım aşılamanın 10. Günü dayanamayıp kan verdim beta baktırdım 1.20 cıktı erken yaptım biliyorum ama sizce 14-15. Günde yükselme imkanı olur mu bu sekilde olan var mı aranız da acaba??

Bugün adetimin 2. Günü doktor yazdı ama ne zaman kullanacağımı ve kaç tane alacağımı unuttum sormayı
Kişiye göre,yumurtanın büyümesine göre değişiyor klomen. Ben başta 1 kullandım büyümeyince 2 ye çıkarmıştı doktorum . Enabızdan reçetede yazıyor öğrenip ona göre kullanmalısn

Aynı gün aşılama olmuşuz. İnşallah hayırlı haberler alırız. Sende göğüste ağrı var mı? Duphaston kullanıyor musun
İnşallah 🤲🏻 bende bir belirti yok çatlatma iğnesi olmadan aşılama yaptırdım pek bişey hissetmiyorum o yüzden. Evet duphaston kullanıyorum canım sende bir belirti var mı

X