Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

bende hergün senin gibi diyorum .. inşallah bugün sondur diye ama her gün aynı işi yapıyorum.. bid senin evde kimse yoktur kirletecek benim zilliler sağolsunlar biraz bu sıralar saldılar kendilerini

bende hergün senin gibi diyorum .. inşallah bugün sondur diye ama her gün aynı işi yapıyorum.. bid senin evde kimse yoktur kirletecek benim zilliler sağolsunlar biraz bu sıralar saldılar kendilerini

evet kırletecek çocuk yok ama birileri var(bizim herüffKötü Kazen) kendı işi olduğu için süreklı başımda onun çalışma odasını toplamaktan bıktım zaten Çok üzgünüm çoook bide bana işin ne temızle dıyorr..dalgamı geçiyor neeeekafamçokkarıştıkafamçokkarıştı..bende bu halımle :CüvCüv:kolay sankı dıyom adamın umru değil

ya ewet yaa bende hep bu son olur inşallah diyorum ama nerdeeee.ew batıyo sanki.hatta bugün diyorum eşime kzımın pike ve yatak örtülerini yıkıycam kirlendi beklemekten diyede yıka kurumadan gelir görürsün diye dalga geçiyo.bu akşam gene temizlik yapıcaz eşimle.tek yapamıyorum artık kuyruk sukumum bile baskı görüyo.çok yorgunummmmmm

bebekler gelince daha cok yorulacaksiniz ..
bi de kafaniza göre istediginizde is yapamicaksiniz .. hersey bebisinizin keyfine göre gidecek :roflol:
ben hamile halimi özlüorum bazen hehehe
banada yaranilmio hee .. her durumdan bi negatiflik cikartiorum :jeyyar:

ben raziyim vallaha tek hayirli ile gelsin saglikli ile gelsin de
ev umrum degil zaten ben alistim oglumdan nasil olsa
onlara baka baka ben yaparim evel allah
hayirlisyla bi gelse tek derdim onlar olsun

febicim canım aldım mailini hakikaten zahmetli bi işmiş tekrar ellerine sağlık listeyi düzenlediğin günler için...ellerine sağlık canım....kalan günleri ben düzenlerim artık ....herkese kolay ve hayırlı doğumlar diliyorum kızlar...

cnm gerçi son bir hafta kaldı ama bebişin de var ... asıl şimdiden herkes adına ben teşekkür ederim sana , asıl sen zahmet edeceksin .. ben alışmıştım doğrusu zor olmuyordu , ama son 2 günüm artık :) :CüvCüv:

herkesten doğum için bekleyen tüm temmuz anneleri için dua etmesini rica ediyorum .. bekle bekle cılkımız çıktı da :bbo:

valla yaa..ağrılarım var ama bi türlü şiddetlenmiyor yahuuuu..ağrı geldimide nerden geldi diye söylenirim ama artık beklemek istemıyorum gelsin biran önce sıkıldımmmmm

benimde var sancilarim hemide uc saatir agri kesici aldim biraz gecti sonra gene basladi ama
kadin dedi ki bes dk da bire gelirse gel dedi
ama bes dk da bir degil
10 dk da bir 15 dk bir of aman yaws

agrilara bakilirsa benim hic agrilarim yok yaa :KK43: agri istiyorum ben :KK43:

sadece göbisimin altina cok baski yapiyor ..

ya benım ağrılarda kesilip gelen ağrı değil zzaten bugün süpürge yaptım ya ondan heraldee..ne olacak psikoljik olarak ağrı koşturuyorummmm...pehhhhhhhhhhhhhh

dogurmirem ula dogurmiremmmmmmmmmmmmmmm
cikmicaksin cadi merve cikarmirem ula seni burdannnnnnnnn :lepi::eek:klava:

yeni doktordan geldim salı günü tekrar gidicem 40 bitti hala belirti yok 41. haftanın sonuna kadar beklicez hala gelmezse kızım, sezeryana alıcak doktorum artık sonuçlansın istiyorum etrafımdakiler bana acımaya başladı...hergün soruyolar ooofff hayırlısıyla tamamına erdirseydik:CüvCüv::emir_bebek:
temmuzanneleriwv8.jpg

Son düzenleme:
:nazar:çorumlucum üzülme cnm senin kiz yerini sevdi demekki ....keyfi yerinde baksana ....geleceği zamani bilir o...gelince de zaman ne çabuk geçiyor...bak benim kiz bugün 1 aylik oldu bile...:teytey::teytey::teytey:

:nazar:çorumlucum üzülme cnm senin kiz yerini sevdi demekki ....keyfi yerinde baksana ....geleceği zamani bilir o...gelince de zaman ne çabuk geçiyor...bak benim kiz bugün 1 aylik oldu bile...:teytey::teytey::teytey:

masallah canim evet gordum biliyorum cabuk geciyor olsun napalim saglicakla hayirlisi ile gelsin
ama gercekten artik cok yoruldum herkes soruyor ya daha dogurmadin mi kizin gelmedi mi diye ya napim gelmio iste gelmio zorla cikcak mi yooo :kızgın:gelmezse sali gunu artik en son gun insallah :dance::teytey:

masallah canim evet gordum biliyorum cabuk geciyor olsun napalim saglicakla hayirlisi ile gelsin
ama gercekten artik cok yoruldum herkes soruyor ya daha dogurmadin mi kizin gelmedi mi diye ya napim gelmio iste gelmio zorla cikcak mi yooo :kızgın:gelmezse sali gunu artik en son gun insallah :dance::teytey:

canım benim bendede tık yok hala birzdan kontrole gitcez kontrole gidip gelmekten bile yoruldum hayırlısıyla bi alsak bebişleri kucağa çok güzel olacak.........

ay evet canim sende varsin degil mi unutum ozur bitanem vallaha kafam o kadar dalgin ki artik
neyse sende guzel haberlerle gelirsin insallah yorulduk evet ama sabir artik

ay dönümünüz kutlu olsuuuuuuuuuuuuuuuuuun.... a.s.

ohhh maşallahhh kızlarrrr...:nazar: :nazar: :nazar:
hadi doğurunda sıra bizlerede gelsin...

X