Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

temmuzannelerijp7.jpg

KIZLAR AYLARCA BEKLEDİĞİMİZ TEMMUZ AYI SONA ERDİ BUGÜN...Gün sayanLaRa HAYIRLI DOĞUMLAR DİLİYORUM...

Son düzenleme:
u2rem cim maeves doğurdu sanırım sesı soluğu yok canımm eğer buralarda olsa gelırdıı.onuda al üste...

u2rem cim maeves doğurdu sanırım sesı soluğu yok canımm eğer buralarda olsa gelırdıı.onuda al üste...

canım gece listeyi hazırlarken buralardaydı belki daha uyanamamıştır...biraz bekleyelim bence...yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

cnm maeves doğurmuş sanırım 31 temmuzda doğurmuş normal doğum yapmış saat 10:55 de doğurmuş kilosunu ve boyunu yazmamış sonra yazıcakmış...

merhaba arkadaslar. u2rem cnm beni 25 temmuz olarak listeye geçmişsin ama ben 31 temmuzda saat 15.23 epidural normal dogum yaptım. oglum abdullah kerim 3.520gr 52cm boyunda. dogum yapacak bütün anneleri Allahım kurtarsın.

merhaba arkadaslar. u2rem cnm beni 25 temmuz olarak listeye geçmişsin ama ben 31 temmuzda saat 15.23 epidural normal dogum yaptım. oglum abdullah kerim 3.520gr 52cm boyunda. dogum yapacak bütün anneleri Allahım kurtarsın.

tbrik edeerim cnm allah analı babalı büyütsün ...

slm kızlar ben 24 temmuzda dogurdum gününden iki gün sonra...3430gr.ve 51cm dogdu bebişim normal dogum yaptım benimkinide yazarsanız sevinirim ...

X