Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

valla listede doğurmayan kalmadı biiriki kişi sdışındaa....ağustosa sarkmasak bariiiii

allahimmmmmmmmmmmmmmm
bu kiz bu gece yada yarin gelir sanirsam
sancilarim cogaldi siddetlniyor yavas yavas allahim nolur durmasin
solugum kesiliyor vallaha
allahim nolurrrrr kesilmesin durmasin yalvariyorum sana
asagiya bi basski yapio benim cadi kizim
oldurdu beni alisveris gittik habire sanci var hadi allahim hayirlisiiiiiiiiiii

allahimmmmmmmmmmmmmmm
bu kiz bu gece yada yarin gelir sanirsam
sancilarim cogaldi siddetlniyor yavas yavas allahim nolur durmasin
solugum kesiliyor vallaha
allahim nolurrrrr kesilmesin durmasin yalvariyorum sana
asagiya bi basski yapio benim cadi kizim
oldurdu beni alisveris gittik habire sanci var hadi allahim hayirlisiiiiiiiiiii

abooooovvvv :lepi: hadi hayirlisiiiiii :lepi: seni bekliyoruz canim siraya seni koydukk :dance: bizi herseyden haberdar et ama meraktan catlariz :sm_cool:

:hooray:

ay kizlar nolur dua edin de gelsin artik bu cadi yaws geberdim he
vallaha az daha yuruyus yapacam
esim alisverisi yerlestirsin gidek de az daha yuruyelim insallah ise yararrrrrrrrrr
duanizi eksik etmeyin
nasil olsa gene ise yaramicak ama olsun bi umit degil mikafamçokkarıştı:lepi:

ay kizlar nolur dua edin de gelsin artik bu cadi yaws geberdim he
vallaha az daha yuruyus yapacam
esim alisverisi yerlestirsin gidek de az daha yuruyelim insallah ise yararrrrrrrrrr
duanizi eksik etmeyin
nasil olsa gene ise yaramicak ama olsun bi umit degil mikafamçokkarıştı:lepi:

aman yuru yuru :lepi: insallah ise yarar, gaza geldim havalar serinlesin bende yuruyuse gidecem sabaha kadar yuruyecem :lepi:

aman yuru yuru :lepi: insallah ise yarar, gaza geldim havalar serinlesin bende yuruyuse gidecem sabaha kadar yuruyecem :lepi:

yuruyemiyoz adam yorulmus :1closedeyes:isden geldi alisverise gittik normal yani
neyse dinlensin bakalim
bende evi supurem azcuk beli o ise yarar egilirken
ay zorla cikartcam ha bu cadiyi ben :roflol::roflol:

slm corumlum hadi hayirlisi bakalim insallah dogurursun,kiz okadar sancin varda nasil ev supuruyon dikkat et bacim,dogum hikayemi yazmak icin sabirsizlaniyorum ama vakit bulamiyorum benim sipadan,henuz emmeyi ogrenemedik sutum var ama bosa akiyo,bugun makine kiraladik insallah ise yarar
arti ben sancilarimi hafifletmek icin eger imkanin varsa hastanede kuvete su doldur gir cok ise yariyor,oyle olmasa sanirim doguramazdim,bi arti daha kizlar hani nisaninizin pembemsi gelmesini bekliyorsunuz ya benim bembeyazdi hep pembe gelsin diye bekledim hatta burada sizinle yazisirkn meger benim nisanim gelmis,sumuksu ve bembeyaz belki isinize yarar sevgiler allah yardimciniz olsun

slm corumlum hadi hayirlisi bakalim insallah dogurursun,kiz okadar sancin varda nasil ev supuruyon dikkat et bacim,dogum hikayemi yazmak icin sabirsizlaniyorum ama vakit bulamiyorum benim sipadan,henuz emmeyi ogrenemedik sutum var ama bosa akiyo,bugun makine kiraladik insallah ise yarar
arti ben sancilarimi hafifletmek icin eger imkanin varsa hastanede kuvete su doldur gir cok ise yariyor,oyle olmasa sanirim doguramazdim,bi arti daha kizlar hani nisaninizin pembemsi gelmesini bekliyorsunuz ya benim bembeyazdi hep pembe gelsin diye bekledim hatta burada sizinle yazisirkn meger benim nisanim gelmis,sumuksu ve bembeyaz belki isinize yarar sevgiler allah yardimciniz olsun

benim de hep sari beyaz sumuksu akintim var hemi de kac gunden belli az az geliyor benimki de sanirim benimkide nisan ama emin degilim :lepi::bbo:
vallaha norum yaws sanci acilma yapsin diye ugrasiyorum ama ise yaricak mi artik ya bu gece yada yarin sabah randevu da belli olcak insallah acilmam vardir da beni eve yollamazlar artik :1shok::roflol:

hadı hayırlısı şekerımmmm...ama ben karar değiştirdım sen doğuramıcan çorumlu bız senın önune gececez acık gaza getıreyımde doğur barıııı ulennn .......... bende ağrı mağrı yok anacummm ...pazartesı sunu sancı verır doğurtur bu herif benııı...andım valla..

hadı hayırlısı şekerımmmm...ama ben karar değiştirdım sen doğuramıcan çorumlu bız senın önune gececez acık gaza getıreyımde doğur barıııı ulennn .......... bende ağrı mağrı yok anacummm ...pazartesı sunu sancı verır doğurtur bu herif benııı...andım valla..

hakkimizda hayirli ne ise o olsun norek
gidin dogurun diom size yolu verdim buyurun hanimlar onden kafamçokkarıştı:lepi:

CNM KORKUTTUN BENİ WALLA , PZTS SON GÜNÜM , PZTS GİDİCEM DOKTORA DA .. O GÜNE KADAR NASIL BEKLİCEM :1no2: ALLAH IM KORUSUN MELEKLERİMİZİ .. SEN DE GÜLE GÜLE BÜYÜT TOMBİŞİNİ..

sizleri korkutmak için yazmadım içinizi ferah tutun önce Allah'a sonrada doktorunuza güvenin.ben 41.hafta içindeydim normal doğumu çok istiyordum ve ısrarla 12 saate yakın sancı bekledim sancım olmayınca doktora gittim bu arada kanlı nişan gibi akıntımda devam ediyordu 3cm açılma vardı ama ne bende nede nstde sancı hiç yoktu doktor bana bir iki saat gez oyalan gine gel nst ye bağlayalım sancın varsa doğuma alırız yoksa eve yollarım dedi bizde dışarı hastanenin hemen önündeki parka gittik 1.5 saat oldu olmadı benim suyum kendiliğinden bol miktarda boşaldı ve rengi bulanıktı bunları özellikle yazıyorumki aklınızda bulunsun hemen doğumhaneye çıktık ve bebek kakasını yaptığı için sancımda olmadığı için acil sezaryen oldum.kendi doğumumdan önce bende sancıları evde çekme taraftarıydım ama şimdiki hamileliklerde doğumlarda eskisi gibi değil herşey pamuk ipliğinde asılı sanki ihmale gelmiyor yani. inşallah Allahım sizleride sorunsuz sağsalim bebeklerinize kavuşturur.

sizleri korkutmak için yazmadım içinizi ferah tutun önce Allah'a sonrada doktorunuza güvenin.ben 41.hafta içindeydim normal doğumu çok istiyordum ve ısrarla 12 saate yakın sancı bekledim sancım olmayınca doktora gittim bu arada kanlı nişan gibi akıntımda devam ediyordu 3cm açılma vardı ama ne bende nede nstde sancı hiç yoktu doktor bana bir iki saat gez oyalan gine gel nst ye bağlayalım sancın varsa doğuma alırız yoksa eve yollarım dedi bizde dışarı hastanenin hemen önündeki parka gittik 1.5 saat oldu olmadı benim suyum kendiliğinden bol miktarda boşaldı ve rengi bulanıktı bunları özellikle yazıyorumki aklınızda bulunsun hemen doğumhaneye çıktık ve bebek kakasını yaptığı için sancımda olmadığı için acil sezaryen oldum.kendi doğumumdan önce bende sancıları evde çekme taraftarıydım ama şimdiki hamileliklerde doğumlarda eskisi gibi değil herşey pamuk ipliğinde asılı sanki ihmale gelmiyor yani. inşallah Allahım sizleride sorunsuz sağsalim bebeklerinize kavuşturur.

aa bizim senle aramızda 1 gün vardı ..canım Allah analı babalı büyütsün inşallah ben daha bekliyorum yarına inşallah diyim 40 kerde belki olur

çorumlu bacım gelmedimi.inşallah doğurur kızcağız.biz doğuramıyoz bari o doğursun rahat etsin artık.

yok anam geldim sanci var makinede hemde 10 dk da bir sonra 7 dk bir gelmeye basladi ama acilma falan yok yani ben sezaryen oldugum icin suni sanci veremiolar
sali gunune kadar gelmezse ya sanci olmasi ve acilma olmasi icin yardim edici bi sey verceklermis suni sanci gibi sanirsam orasini pek anlamadim amasengözlerimebaksanab
her neyse iste pazar gunu gene kontrol var iki gunde bir yani allahim dayanamiyorum
gelene kadar ayaklarim agrimaya basladi oldum bittim yarabbim topal gibiyim yeminle cok kotuyum sinirlerim bozuldu rabbim hayirlisi ile kurtulmayi nasip etsin bizlere insallah
bari bu gece yada yarin gece dogursaydik :dilcikar:senağlama

temmuzannelerimc8.jpg

febicim canım aldım mailini hakikaten zahmetli bi işmiş tekrar ellerine sağlık listeyi düzenlediğin günler için...ellerine sağlık canım....kalan günleri ben düzenlerim artık ....herkese kolay ve hayırlı doğumlar diliyorum kızlar...

anam bu yelsan doğurdumu kı benden önce ....çatlarım kısssssssss...işi bırakınca uğramaz oldu nete...bi haber alsaydık be merak ettım kızııı

ay bütün evı baştan aşağı gene süpürdüm bugün en son tsüpürdükten sonra temızlık yapmıcam dedım gene battı ev bızım uşak gelmedı gene inşallah bu sondur yaaa

X