Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

süperr ya .. :sm_cool: :sm_cool:
temmuz annislerinden normal dogum yapanlar fırt diye cıkarıyor masallah :dance: :dance:
bebegini gule gule buyut arkadişiiiimmmm :asigim: :asigim:

CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSUN YAVRUNU ÇOK SEVINDIM..DÜN FARK ETTIK YOKLUĞUNU KESIN DOĞURDU DEDIMM...YOKSA SEN OKADAR SESSİZ KALMAZDIN..MEĞEERSEM DOĞUMHANEDE SESİN ÇIKIYORMUŞ BURAK BEYLE BERABER...YAŞI UZUN OLSUN YAVRUNUN ÇOK SEVINDIM CANIM TEBRIKLER DARISI BIZE..:dance:

srose tebrikler canim masallah ne cabuk olmustur dogumun helal olsun kiz
masallah allah anali babali buyutsun buragini insallah

GÖZÜN AYDIN CANIM SANIRIM RAHAT Bİ DOĞUM OLMUŞ .. BEBEĞİNLE BİRLİKTE NİCE UZUN SENELER GEÇİRMEN DİLEĞİYLE .. MİS KOKULUDUR O ŞİMDİ KOKLA BENİM İÇİN a.s.

hay allahim bi suru sezaryen var :bbo:
neyse hepsi saglikla gelsin yavrularimizin en onemlisi o bi de hayirli evlat olarak
rabbim hepimizin yardimcisi olsun
bakalim bugun ne dicek doktor bana insallah guzel seyler soylercoksekeriremsu

tabi kızım gelince dayanamadı icerde durmaya fırt diye cıktı demi :roflol::roflol:
benim kızım daha büyük semacım ogluna temmuz annelerinden başka bir kız bul artık :roflol::roflol:

Srose tebrikler canım Allah analı babalı büyütsün bebişini

ayy canım geldinmi tülaycım naber nasılsın yaa sana bişi sorucam bu narkozun etkisi senden ne kadar süre sürdü :uhm:

ayy canım geldinmi tülaycım naber nasılsın yaa sana bişi sorucam bu narkozun etkisi senden ne kadar süre sürdü :uhm:

Canım ben operasyondan sonraki herşeyi hatırlıyorum bunun yanında narkoz etkisi olarak o günün akşamı herşey tamamen kayboldu gayet kendimdeydim yani. Hayırdır canım niye sordun bi sıkıntımı var narkozla ilgili

Kaç kişi doğurmuş böyle.Temmuza hızlı girdik... Kızlar hepinizin bebeğini Allah analı babalı büyütsün.

ne güzel herkles yavaş yavaş doğurmaya başladı ayy bizde bekliyoruz artıkk darısı bizlere inşallah öle fırt diye çıkversin inşallah...bizde bugün annemlerele temizliğimizi yaptık çantamda hazır artık ağdamıda yaptırdım bebişim istediği an gelebilirrr :)))))

amma artmış doğuranlar hee...şu listenın bittiğini görecekmıyız acaba yaa iyice sabrısızlanıyorumm...

ah ah rose canim ayni bende oyleyim
rabim saglicakla almayi nasip etsin yavrularimizi kollarimiza hayirlisi ile insallah aminnnnnnnnnnn

bi güzel haberde bendennnn senacenin güzel kızı (ayrıca tosunucuk kızı kime çektiyse artık:) )Elif Sena saat 14,00 de 3,850 gr 56 cm olarak sezeryanla dünyaya geldi kızlar haber alırsam yazarım sizede... baktım ama sanırım daha mesaj atmamış

TEŞEKKÜRLER CANIM MERAK EDİYODUM.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN DARISI BAŞIMIZAAA:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…