Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

kılzar srose hala ortada yok galıba bılgısı olan varmı oda mı doğurdu yokssaaa

febicim ellerine sağlık cnm çok güzel olmuş yeni listemiz...

kızlar ben geldim. doğumumu yaptım.normal doğum oldu. dünya tatlısı oğlumu sonunda kucağıma aldım. sizinle hikayemi ayrı bir konu açarak paylaşıcam.

minik burağım dünyaya 3300 gram 49 cm olarak merhaba dedi.
sizleri çok özledim biran önce paylaşmak için sabırsızlanıyordum. hastaneden yeni geldim ve hemen size yazdım. ben bi yerleşeyim döncem ben size... öptüm hepinizi.a.s.a.s.a.s.a.s.

AYY CANIM ÇOOKK SEVİNDİM ADINA ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN GEÇMİŞ OLSUN CANIM MİS GİBİ KOKUYODUR ŞİMDXİ OOO BENİM YERİMEDE KOKLAAAa.s.a.s.

ay canım hadi gözün aydın.. maşallah çok iyiymiş kilosu falan... hikayeni bekliyoruz en kısa zamanda. öptümmm

semacım gözün aydın şaşırdım ve çook sevindim cnm...neden haber vermedin ne zaman oldu detayları da bekliyoruz cnm...Allah analı babalı büyütsün...Burağı da öp kokla yerimize ...

srosee hani doğuracağın yoktu.gelmiyo diyenden korkucaksın valla kızlarr patır patır doğuruyonuzz.maşaallah hade sıra bisede geliyooooo

Srosee çok sevindim. Aklımdanda geçiyordun. Bu kız kesin doğurmuştur. Yoksa uğrardı diye. Allah analı babalı büyütsün. Sütün bol olsun.

febicim cnm ellerine sağlık süper olmuş listeeee.....srose 28.06 da yani dün yapmış doğumunu.....eklersin artık...çook öpüyorumm hepinizi...sabırsız temmuz annelerinin bebekleri de sabırsız çıktı....

hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.bir an önce iyileşip hikayenizide yazarsanız çok güzel olur.oğlunada maşallah

kizlar Bugün Hafsaa Yok Ortalarda Odami Doğurdu Yoksaaa Haberi Olan Var Miii

yok kız ne dogurması daha tık yok valla beklıyoz sıpamızı

srose hayırlı olsun Allah analı babalı buyutsun

hıkayenı ben dogurmadan yaz:teytey::teytey::teytey:

HAyırlı olsun canııım gozumuz aydınn merak ettirme bizi cok sen de yaz bebişini d cok cook opp

CNM TEBRİK EDERİM GÖZÜN AYDIN BURAĞI BİZİM İÇİN YUMUR YUMUR ÖP Şeniz

CNM BENİM SENİN YERİN DOLMUYOR WALLA , GÜNDE KAÇ KERE GÜNCELLİYODUN , BİZİM İÇİN ÇOK EMEK VERDİN , ÖYLE Kİ NERDEYSE LİSTE YAPARKEN DOĞURCEKTİN :) BEN GEÇİCİ VE MECBURİ OLARAK EMANETİNİ DEVAM ETTİRMEYE ÇALIŞIYORUM .. BÖYLECE BEN DOĞURANA KADAR ZEYNEBİNLE RAHAT RAHAT UĞRAŞIRSIN BİTANEM gamyoncuiremsu a.s.

DOĞUM YAPAN TÜM TEMMUZ ANNELİRİNİ TEBRİK EDİYORUZ, YAVRULARINIZI GÜLE OYNAYA BÜYÜTÜRSÜNÜZ İNŞ. DARISI BEKLEYENLERİN BAŞINA , BİZE DE DUA EDİN a.s.

srosecum çok ama çok tebrik ediyorum...dogum h,kayeni en kısa zamanda bekliyoruz...darısı bizlere inş..

semacım çok sewindim canım allah analı babalı büyütsün inşallahh darısı bizlere inşallah gelince doğum hikayeni paylaş bizimle öptüm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…