Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

masallah tosun hanima masallah nazar degmez insallah
boyu da var aman allahim tu tuh tuh nazar degmesin
tskler nurcancim

kizlar benim doğumda 13 temmuz ama 15 temmuz yaziyo değiştirmemiz mümkün mü acep

sağolun kızlar hayırlısıyla rtık bizim başımıza

bildiğim kadarıyla babası uzun boyluydu meralcim (annesi duymasın) :KK70: abla olup öyle gelmiş elif sena hanım

Febicim benim oğluşumun kilo ve boy bilgilerinide eklermisin canım listeye
3280 gr. 51 cm.

kızlar değişiklikleri yaptım akşam üzeri listeyi güncellicem .. şimdilik bekletiyorum çünkü içimden bir ses bir doğum haberi daha gelicek akşama kadar diyor :) bu hızla ...:))

senace de kurtuldu sonunda Allah ın izniyle..bebişi de bekletti annesini ama maşallah büyüyüp te gelmiş...

febicim bizim kızcenin boyu 51 cm 3400 gr eklersen seviinirim a.s.a.s.a.s.

senace de kurtuldu sonunda Allah ın izniyle..bebişi de bekletti annesini ama maşallah büyüyüp te gelmiş...

febicim bizim kızcenin boyu 51 cm 3400 gr eklersen seviinirim a.s.a.s.a.s.

ekledim bile alev yaa biraz bahsetsene nasıl gidiyor zeynepli günler , çok mu zor .. bende bebekli günler fobisi başladı da..

2temmuznz6.jpg

KIZLAR HAFSAA NIN DOĞUM HABERİNİ BEKLİYORUM , 2 GÜNDÜR ORTALARDA YOK .. gamyoncuiremsu

ekledim bile alev yaa biraz bahsetsene nasıl gidiyor zeynepli günler , çok mu zor .. bende bebekli günler fobisi başladı da..

ilk günler rahatsızlık yaşadık ateşlendi demiştim ya ...ii şükür şimdi sarılık var ama zaten her bebekte olabilecek bir durum...onun haricinde çoook güzel her sabah gözümü açtığımda onu her gördüğümde ilk kez görmüş gibi seviniyorum...hala rüya gibi geliyor...gün geçtikçe de büyüdüğünü görmek mükemmel bir duygu hergün resimlerini çelip kıyaslama yapıyorum bi önceki günle şimdiden arşivlik fotoğrafları oldu...emzir gazını çıkart altını temizle uyut sonra en baştan tekrar..uykuya çok düşkün değilsen korkulacak bişey yok..minik minik gözleriyle sana baktığında ne yorgunluk kalıyor ne uykusuzluk ama gene de öyle ufakki daha dış dünyadaki zararlardan nasıl korurum diye de endişenmiyor değilim hani...evlat sahibi olmak kolay değil mutlaka zorlukları da olacak...Allah yardımcımız olsun canım sen içini ferah tut...:1hug:

maşallah valla ben ogluma uzun diyordum 54 cm'di.bi kız çocuguna göre baya uzun:nazar::nazar:

ilk günler rahatsızlık yaşadık ateşlendi demiştim ya ...ii şükür şimdi sarılık var ama zaten her bebekte olabilecek bir durum...onun haricinde çoook güzel her sabah gözümü açtığımda onu her gördüğümde ilk kez görmüş gibi seviniyorum...hala rüya gibi geliyor...gün geçtikçe de büyüdüğünü görmek mükemmel bir duygu hergün resimlerini çelip kıyaslama yapıyorum bi önceki günle şimdiden arşivlik fotoğrafları oldu...emzir gazını çıkart altını temizle uyut sonra en baştan tekrar..uykuya çok düşkün değilsen korkulacak bişey yok..minik minik gözleriyle sana baktığında ne yorgunluk kalıyor ne uykusuzluk ama gene de öyle ufakki daha dış dünyadaki zararlardan nasıl korurum diye de endişenmiyor değilim hani...evlat sahibi olmak kolay değil mutlaka zorlukları da olacak...Allah yardımcımız olsun canım sen içini ferah tut...:1hug:

ilk bebekte öyle oluyor uyku yorgunluk aranmıyor ben ne yapcam kara kara düşünüyorum valla oglum çok yaramaz bide küçük her an sakıncaz zarar verirse diye beni çoook zor günler bekliyor psikolojim bozuldu valla.nasıl seninki gazlımı uykusu nasıl?

maşallah senacenin kızına tosuncuk doğmuş wallahii allah uzun ömürler versin analı bablı büyütsün inşallah.. darısı bizlere...

kızlar, doğum yapan temmuz annişleri bölümünde clopin adlı üyenin de 30 haziranda doğum yaptığını gördüm. isterseniz onu da ekleyin:) normal doğumu 15 temmuz galiba

clopin'in mesajı bu :
--------------------------------------------------------------------------------

hep temmuz anneleri bölümünü takip etim ama kıızm beni hazirana annesi yaptı:)zeynebimi kucağıma aldım 30 haziran da allah hepinize nasip etsin.
Kontrole diye gittim meğer 6 cm açılma olmuş bile , hemen aldıla normal dogum yaptım zaten epidural şansım kalmamıştı ...
kontrolde 3750gr çıkan kızımın doğum kilosu 3450gr.çamlıca medicana dogum yaptım doktorum ferda hn ve hepsinden çok memnun kaldım.
hastanede 1 gün gece kaldım zaten hem benimle hem bebekle cok yakından alakadar oldular.1 takım yetti , eldiven şart bende katılıyorum.ama emzirirken tenime değsin diye çıkartıyorum elini tutuyorum vs.ama diğer zamanlar takılması gerekiyor.
hasta bezini ve orkid tarzı bezleri doktor onermedi dikişlere zarar verir sebebiyle , gazlı beze sarılı pamuk koyulacak dedi doktorum, zaten çıkarken hastaneden de vediler bitince aynısından bende yaptım onu kullanıyorum .
bu arada zeynep in uyku out durumda ama herşeye değer hepinizi allah bir avazda kurtarsın işallah sevgiler...

X