Temmuz anneleri 3'lü testler ne zaman

Semrascım bu arada ikimizde 16+5 teyiz galiba

evet canım ikimizinde aynı sen hissettin mi bebişin hareketlerini ben daha hissedemedim :çok üzgünüm:
yani ara sıra seyirme tarzı birseyler oluyor ama gaz sanırım onlar bebek hareketi daha farklı olsa gerek bende cumartesi gideceğim canım çok heyecanlıyım

Canım bende seyirme gibi bazı şeyler hissediyorum. Mesela şuan alt karnımda var ama gaz sıkışması olacağını sanmıyorum yada ben kendimi öyle inandırıyorum.

Bende senin gibi çok heyecanlıyım. Yarın testler yapılacak, renkli ultrason istedim birde ona giricem hem heyecandan hemde korkudan ölüyorum.
İnşallah hepimiz sağ salim atlatırız bu dönemi.

inşallah canım bu dönemlerde normalmiş aslında böyle endişeler insanın elinde değil sonuçta hepmimiz atlatır alırız inşallah sağ salim bebeklerimizi kucağımıza
a.s.

Arkadaşlar.bana Doktorum Dediki; 3 Lü Testlerde Temiz Diye Bir Sonuç Olmaz Dedi. Bu Test Sadece Test Yapilan Kişinin Gebeliğinde Herhangibir Risk Varmi Bunu ölçüyomuş. Eğer Riskfazlaysa O Zaman Karindna Su Aliniyomuş Ama Risk Azsa Buna Gerek Yokmuş. Yani Sonuçlar Ne çikarsa çiksin Her Zaman Bi Risk Var. Amniyosentez Yapilmadiktan Sonra

İnşallah hiç kimsede risk yoktur. Teşekkürler canım valla çok iyi bilgi vermişsin. Doktorlar oturup anlatmıyor ki. Git bunu yaptır gel. Sonuçlar iyi. Bi anlat neden yaptık bu testi iyi olan ne ? Kendi biliyo ya tamam.

Rica Ederim Canim. Doktorum Dediki , 15 Gün Sonra Sonuçlari Alacaksin Ama Sakin Benden Iyi Ya Da Kötü Dememi Bekleme Sonuçlar Için Dedi. Sadece Risk Az Ya Da Risk çok Derim Buna Görede Ne Yapmamiz Gerekiyosa Yapariz Dedi. Ama Risk Az çiksa Bile Her Zaman Bi Risk Vardir Bunu Unutma Dedi

ben bugun aldirmadim kani he yarin aldiririm insallah ay ben bu sivi alma olayindan korkuyorum insallah sonuclar tehlikesiz cikar hepimizin

kızlar benım üçlü test sonucum guzel çıktı
kımse yaptırmadı ya

bende bugün ultrasona girdim 3lü test için çok şükür o iyi çıktı yarın sonuçlarımı göstericem doktoruma herhalde kanı yarın istiyecek herşey yolundadır inş bakalım görücez...

Ben bugün yaptırdım testlerimi hepsi temiz çıktı.
Bebeğim sağlıklıymış darısı başınıza arkadaşlar...

sewindim canım darısı bizim başımıza inşallah.bugün bende ultrasonda sordum cinsiyetini bacakları kapalı ama erkeğe benzio dedi gene 100 100 olmamakla brbr dedi artık erkektir herhalde ya kesin demedi kendi doktorumda ultrasona giren doktorda oğluşum olsun küçük erkeğimmm benimmm :1rolleyes:

bende bugün ultrasona girdim 3lü test için çok şükür o iyi çıktı yarın sonuçlarımı göstericem doktoruma herhalde kanı yarın istiyecek herşey yolundadır inş bakalım görücez...

inşallah canım yolundadır herşey şu temmuz ayı bir an önce gelse kızlar ya
1,5 sene önce gene 15 temmuzu bekliyordum evlenelim diye gene 15 temmuzu belkiyorum bebişim olsun diye:asigim:

inşallah canım yolundadır herşey şu temmuz ayı bir an önce gelse kızlar ya
1,5 sene önce gene 15 temmuzu bekliyordum evlenelim diye gene 15 temmuzu belkiyorum bebişim olsun diye:asigim:

Temmuz senin uğurlu ayınmış demekki.... Temmuzda milli piyango bileti al bence a.s.

Temmuz senin uğurlu ayınmış demekki.... Temmuzda milli piyango bileti al bence a.s.

evet canım aynen öyle temmuzda doğdum, temmuzda tanıştık, temmuzda evlendik, temmuzda bebeğim gelecek inşallah tam uğurlu bir ay birde benim uğurlu rakamım 7 ,hayatında hep 7 var evimin kapı nımarası bile 74şutarafagitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…