TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

canım yemin ediyorum al benden de o kadar. yalnız değilsin sarılalım
eşim geçen reglimde doktora gitmiyo musun falan dedi ben de gitmek istemiyorum dedim. Daha önce de bir femara+çatlatma iğnesi tedavisi olmuştum olmamıştı. Sonra araya zaman girdi gitmedim bayram felan derken.. sonra işte tamam bu ay da olmazsa gidicem dedim (gittiğimde aşılama diyecekler biliyorum)
Ama böyle ayaklarım geri geri gidiyo, bu süreci yaşamak istemiyorum. Biliyorum yıllarca hastane hastane gezenler tüp bebek vs uğraşanlar görse bu düşüncelerimi “bu ne ki” diyebilirler ama işte hiç böyle hayal etmedim eşime sürpriz yapacağım günü hayal ettim sanki korunmayı bırakırsam olur diye düşündüm hep (son 1 Yıldır böyle)
doktora git sürekli oranı buranı aç eşim gelsin sperm versin bilmem ne.. ki ikimiz de memuruz iş güç var ya her şeyi o kdr düşünüyorum ki kafayı yicem..

canım zor bi süreç üzüntünü stresini anlıyorum allah kimsenin kucağını boş bırakmasın bizlere de en yakın zamanda anne olmayı tattırsın inşallah. benim abim 6 senedir neler neler yapmadı ama rabbim bekletiyorsa vardır bi hayır biz elimizden geleni yapıcaz artık

Evermek gözün aydın canım elinde test varsa istersen akşama da yap belki çatlayabilir bazı insanların çünkü aynı gün de çatlayabiliyor emin değilim ama
Evet aksamda yapmayi düşünüyorum buarada dun gündüz degerlendirmistik ama suan misafirim var ancak gece degerlendirme sansimiz olacak umarim kacirmammmm

Şimdi ben yola çıkıcam malum birsürü yere gidicez sakıncalı mı acaba ya kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…