TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Allah kimsenin kucağını boş koymasın kızlar namaz kılalım dua edel

Sence pik mi yoksa pik olmasına yakın mı çok anlamadım

Sat 27 Haziran bat da 27 28 civarıdır adetim düzenli sayılmaz bazen 24 günde bir oluyorum bazen tam 30 günde oluyorum bazen 32 bile oluyor ay ay değişiklik gösteriyor valla
Anladım canım belirsizlik diyorsun yanii bugün 16.günün ama 4-5 gün içinde bence görürsün çift çizgiyi. Düzenli ve sıvı alımına dikkat ederek yapmaya devam canım

İnşallah çok teşekkür ederim inşallah senin de gönlüne göre olur, bebeğinin haberini alırsın. 5. Gün embriyosu
Kizlar merhaba ağustos da ben de tup bebege baslicam doktorum vitamin verdi 2. Adetim de kontrole gidecegim ve surec baslicak ama merak ettigim bazi seyler var surec nasil ilerliyor butun islemler ne kadar suruyor anlatabilirmisiniz com heycanliyim

Keşke bende işten çıkabilsem ama benimki imkansız gebe kalmamı engelliyor diye düşünüyorum

Kızlar doktorum varsa tutunsun diye estrofem verdi bunu kullanan var mı aranizda
Kullanmadım ben bu ay kontrol edildim ama bişey vermedi bu ay femera kullanmıştım zaten doktor sıvı birikimi olmuş dedi alttan muayene de yumurtalar çatlayınca sıvı bırakıyormuş ve o sıvı sperm görünce yumurtamın içine alıyormuş inşallah alır bu ay

Allah kimsenin kucağını boş koymasın kızlar namaz kılalım dua edel

Eki Görüntüle 3451049
Sence pik mi yoksa pik olmasına yakın mı çok anlamadım
Neden bunlarla uğraşıyor sunuz ki adet bitiminden sonra ki günlerde gün asırı yada ıkı gun ara ile ilişkiye girin diğer adet dönemine kadar günleri belirleyin sperm zaten 72 saat yasıyor yumurta catlarsa döllenme olur bir sorun yok ise

İster istemez artık insan bir yol deniyor gibi oluyor 11 aydır normal denedim olmadı bide ovulasyon testi kullanayım dedim

İster istemez artık insan bir yol deniyor gibi oluyor 11 aydır normal denedim olmadı bide ovulasyon testi kullanayım dedim
Ovulasyon durumu değiştirmiyor ki sadece yumurtlama gününü öğrenıosn oranda ıhtıyacın yok gün asırı yada ıkı günde ılıskı adet bitimindem sonra dene sperm zaten ıkı gun yasıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…