TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Bak şimdi kafam karıştı benim hormonlar da e2 20 çıktı ee üreme çağında 30 olması lazımmış niye kimse bana sorun var demedi o zaman.
Diger hormonlara da bakiliyor benim de dusuk ostrojen dusuklugu var ozellikle dusuk yaptiktan sonra 20lere dustu, fsh, amh a da bakiliyor

Diger hormonlara da bakiliyor benim de dusuk ostrojen dusuklugu var ozellikle dusuk yaptiktan sonra 20lere dustu, fsh, amh a da bakiliyor
Hıı evet şimdi baktım fsh ile birlikte değerlendiriyormuş e2 düşük çıkınca fsh 10 dan düşük olması lazımmış tamam demek ki o yüzden sorun yok dediler

Yeter artık bencede

Senin ne zaman yok mu ağrın sancın bilmem neyin kız
Yok benim de bi 10-12 günüm var daha normalde 30 günde bir olurdum ben ama son aylar erkene çekti yani ben 23 Haziran diye hesaplıyorum ama erken de gelebilir geç de gelebilir gelmeyedebilir
Kız zaten ben yumurtlama gününü göreli şurda iki üç gün oldu i, hiç bi belirtim felan yok bir iki defa kasığımdan bişiler saplanır gibi oldu o kadar. O da a bana ara ara olur zaten valla belirti aramıyom kendimde aradıkça psikolojim bozuluyor benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…