TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ovulasyon durumu değiştirmiyor ki sadece yumurtlama gününü öğrenıosn oranda ıhtıyacın yok gün asırı yada ıkı günde ılıskı adet bitimindem sonra dene sperm zaten ıkı gun yasıyor
Ovülasyon testlerini sadece 1 kere kullandım aşırı stres yaptırdı. Dediğin gibi adet bitiminden sonra 2 gün arayla olunca kaçırma ihtimali sıfır zaten.

Önce klomen verdi ve gonal f 900 bu iğne göbekten vuruosn tabi dozu sana göre değşir yurmutalarınj takip ediyor doktor sonra dubhaston verdi ve yakıcı bi iğne adını bilmiyorum hemşire yaptı zaten gonala devam ettm dozunu dusurdu 400 e sonra yumurtalar büyüdü oviretle çatışma iğnesi yaptım pazar günü salı günü yumurtalarım toplandı sonrası döllenme ve transfer. Transfer için bekliyorum çünkü genetik e gönderilmesini talep ettim tabi o da ayr ı ücret ön beş sürüyormuş genetik adetim ayın yırmisi opu yapıldıgı ıcın erken adet olacaksn dedi ler adett olunca haber vermemi istedilee

Ovulasyon durumu değiştirmiyor ki sadece yumurtlama gününü öğrenıosn oranda ıhtıyacın yok gün asırı yada ıkı günde ılıskı adet bitimindem sonra dene sperm zaten ıkı gun yasıyor
Olsun ben doktora gitmeden önce bütün tuşlara basayım ondan sonra gideceğim annem ekimde zorla getirecem diyor korkuyorum da biraz

Aslında kendimi çok dinlememeye çalışıyorum ister istemez stres yaptırıyo hormonları bozuyor sonra. Kafamda hep şu var 5 aydır olmayan şimdi neden olsun
Asiri mantikli bi soru her seferinde foruma giriyorum belirtilere bakip aninda kapatmaya calisiyorum insani yoruyor ya takip etmek

Olsun ben doktora gitmeden önce bütün tuşlara basayım ondan sonra gideceğim annem ekimde zorla getirecem diyor korkuyorum da biraz
boşuna stres yapıyorsun canım boşver her şey olacagına varıyor inan vaktiyse zaten oluyor olmazsa tüp bebek denersin hanı o da kesin değil kendinizi illa olacak olsun diye sartlandırmayın bu sadece sizi yıpratır .

Açıkçası günaşırı iliski her zaman mümkün olmuyor , bazen iş sebepleri bazen can istemiyor zorla iki gunde bir iliski duzenini bir ay boyunca sürdürmek kolay degil, en azından ovulasyon testi olunca kaçırdım mı acaba yumurtlamayi gibi bir düşünce kalmiyor kafada o gunleri değerlendirmiş oluyoruz , diger gunlerde de normal ilişkimizi yaşıyoruz nasil istersek ne zaman istersek o zaman.. bazen birkac gün üst üste olur bazen 5 gün ilişki olmaz bunlar doğaldır, ama 1 ay boyunca gun aşırıya kendimizi zorlamak yapay oluyor

Son düzenleme:
Klomeni adetliyken basliyosun dmi

Kızlar pik mi sizceeee tam koyu degil sankiii bilemedimmm

Eklentiler

• IMG_20240712_133554.jpg
    135,3 KB · Görüntüleme: 36
  • 17207806887819180500751046798702.jpg
    106,9 KB · Görüntüleme: 28
  • 17207807636732928589421641155581.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 34
ben bu ay denedim ve beni gerçekten çok strese soktı bu durum tahmini olarak çatlamam meydana geldi dün gecede zor bela değerlendirdik bugünden sonra da yapmıcam artık ovülasyon testi bitti artık o işler benim için fjfjf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…