TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

simsim507

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
391
178
26
Merhaba kizlar
Subat ayindan bu yana bebek deniyoruz. 3 yıldır evliyiz. Ben 26yasindayim, eşim 32 yasinda
Gebelik öncesi gerekli muayene ve kan testlerini oldum hic bir sorun görünmedi, bu ay ovulasyon testi aldim birde bu sekilde deneyecegiz inşallah o yuzden cok umutluyummm
Gectigimiz aylarda ilişki çok düzenli olmadigi zamanlar oldu yumurtlamaya denk getiremedik diye düşünüyorum...
Birbirimize umut ve destek olalim bu konu başlığı altında kızlar siz ne durumdasinizz ben bugun ovulasyon yapmaya basladimmmm

Eklentiler

• 17200114804975164248844358823787.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 449
ayy bu süreci beraber takip edebiliriz ben de 1 temmuzda ovülasyona başladım aynı senin gibi not alıyorum inşallah pozitifi göreceğiz bu ay
Ya harikaa inşallah cok çok güzel olur Allah hepimize nasip etsin cok kalpten istiyorum anne olmayı

aminnnn takviye alıyor musun ovülasyon dışında yaptığıj bişey var mı
Folik asit kullaniyorum bazen aksatiyorum ama duzenli kullanmaya çalışıyorum
Birde bu ay farkli olarak hayıt tohumu macunu aldım rahmi gebelige hazirliyormus kalinlastiriyormus ve yumurtalarin gelisimine cok iyi geliyormus öyle diyorlar zarari olmaz faydasi olur diye düşündüm onu kullaniyorum
Senin var mi kullandığın bir şeyler canimm

ben de folik asit içiyorum sadece bide yememe içmeme çok dikkat ediyorum protein ağırlıklı besleniyorum. eşime de keçiboynuzu polen falan o şekilde destek alıyoruz

ben de folik asit içiyorum sadece bide yememe içmeme çok dikkat ediyorum protein ağırlıklı besleniyorum. eşime de keçiboynuzu polen falan o şekilde destek alıyoruz
Evet evet beslenme konusunda bende elimden geleni yapıyorum somon baligi ve avakado tüketiyorum son birkac aydir , et vs ayy inşallah pozitif görürüz

Merhabaa ben de bu ay yeniden deneyeceklerdenim. 2 aşılama yaptırdım. Bugun reglim başladı 2.de negatif oldu. Bu ay bende yeniden aşılama yaparsa dr yaptircam. İnşallah birlikte güzel sonuçlar alabiliriz

Merhabaa ben de bu ay yeniden deneyeceklerdenim. 2 aşılama yaptırdım. Bugun reglim başladı 2.de negatif oldu. Bu ay bende yeniden aşılama yaparsa dr yaptircam. İnşallah birlikte güzel sonuçlar alabiliriz
İnşallah canimm , hic bir zaman umutsuz olmayalım en önemlisi bu

Kızlar selam geçen ay ara vermiştim bu ay ben de deniyorum inşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmaz hepimizin yüzünü güldürür. Dulavrat otundan bir ilaç var ben de onu aldım folik asit içiyorum bir de.

incir kürü nası oluyo acaba soğan suyu da deneyen var. ben de yumurtlama günümde meryem ana otu suda bekletip içmeyi düşünüyorum eşime de içiricem umreye gitmiştim ordan getirdim inşallah faydası olur sizde yoksa aktarlardan alabilirsiniz

Merhaba inşallah hepiniz tez zamanda hayırlı haberler alırsınız inşallah buraya da atarsanız bende çok mutlu olurum bende çift çizgi çıksın diye Allah'a yalvarıyorum proxyfemin toz kullanıyorum doktor tavsiye ile bide folik asit kullanıyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…