TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ovülasyon testlerini sadece 1 kere kullandım aşırı stres yaptırdı. Dediğin gibi adet bitiminden sonra 2 gün arayla olunca kaçırma ihtimali sıfır zaten.
Kızlarrr merhaba Ben de ovulasyon testini bir kere kullandım ve pik yakalayamadım. O ayım geçmiş oldu. Bir daha da kullanmadım. Sonra M marsmelowum un dediği gibi SAT:17Haziran 24 Hazirandan beridir 2günde bir fanfinfon 🥰 bazı günler üst üste o anın heyacanından oldu tabi :) bugün de planlıyoruz bakalım. Ayrıyeten pkosluyum doktorumun tavsiyesiyle duphaston ve inofolic kullanıyorum. Kısacası heyecanla bekliyorum fakat henüz belirtim yok galiba olmadı. Nasip.. Rabbim herkese en hayırlı vakitte sağlıklı evlatlar nasip etsin. Gerçekten bir vakti var ve inşallah o günleri göreceğiz 🥹 Usagiii Usagiii G gulcnnn aynı dönemiz galiba :)

Kızlarrr merhaba Ben de ovulasyon testini bir kere kullandım ve pik yakalayamadım. O ayım geçmiş oldu. Bir daha da kullanmadım. Sonra M marsmelowum un dediği gibi SAT:17Haziran 24 Hazirandan beridir 2günde bir fanfinfon 🥰 bazı günler üst üste o anın heyacanından oldu tabi :) bugün de planlıyoruz bakalım. Ayrıyeten pkosluyum doktorumun tavsiyesiyle duphaston ve inofolic kullanıyorum. Kısacası heyecanla bekliyorum fakat henüz belirtim yok galiba olmadı. Nasip.. Rabbim herkese en hayırlı vakitte sağlıklı evlatlar nasip etsin. Gerçekten bir vakti var ve inşallah o günleri göreceğiz 🥹 Usagiii Usagiii G gulcnnn aynı dönemiz galiba :)
Evet siz aynı dönemdesiniz bizler gerideyiz :) hayırlısı olsun bakalım kızçeler

Kızlar bugün adetimin 3.günü az az geliyor ve bu testi yaptı bugün doktor bana bu ne demek anlayan varmi acaba
Screenshot_20240712-163714.png

İşte yol açısından kuzu bu arada senin noldu çalışmalar 😀
bişey olmaz bence ya oluşsa da kanında geziyo olacak zaten shdhjxj sen tatilden dönünce öğrenirsin varlığını eğer varsa. (inşallah) valla ben dün gece geç oldu ama değerlendirdik zaten dün öğlende hafif silikleşmeye başlamıştı heralde denk gelmiştir ya bugün yapmadım ovü bıraktım artık

X