TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Benim Bat’a 3 gün kaldı. Akıntı dışında hiçbir belirti de yok ama yine de heyecanla bekliyorum kızlar inşallah güzel haberler veririz bu ay. Ovulasyon testini ilk defa denedim o yüzden pek de anlamadım sanki ama bakalım

kızlar üstüste üç gün denemekle sperm kalitesi düşüyo mu sizce günaşırı devam mı etmeli yoksaa G gulcnnn S simsim507
Eğer bi sıkıntı yoksa eşinin değerlerinde yine de kalite düşüyor bence bazıları ne kadar yumurtlamayı gördüğün an 3gün üstüste ilişki önerse bile. Mesela sperm testi verildiğinde bile 4-5gün perhiz isteniyor demekki sağlıklı olanı o diye düşündüm. Benim bu ay eşim sperm testi verdi ve yumurtlama tarihime hemen hemen denk geldi epey kaliteli olmuştur diye düşündüm

Ben biraz ovülasyona uydum aslında silik gördüğüm hafta bir kere yaptım baktım ikinci çizgi çıkmaya başladı zaten diğer gün koyulaştı. İlişkiye girdiğimde 4 gün yapmamıştık. 2 çizgiyi tam gördüğüm gün 4 gün geçmişti ilişkimden

ya kızlar biz normal şartlarda günaşırı şekilde ilerlemiyoruz valla bazen 3-4 gün ara verdiğimizde oluyodu. şimdi görev gibi edindik bunu şuan ne kadar sağlıklı bilmiyorum yorgunluk argınlık demeden tam gaz devam fjjdjdjd

Ama o an zevk ile yap onu düşünerek değil de eşinle birbirinize hisleriniz ile

Biz de ya 2günde bi ya san 3günde bi ilerliyorduk canım aslında normal. Dediğin gibi görev gibi hissedililince zaten stres başlıyor bünyen bile anlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…