TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Biz de ya 2günde bi ya san 3günde bi ilerliyorduk canım aslında normal. Dediğin gibi görev gibi hissedililince zaten stres başlıyor bünyen bile anlıyor.
aynen yaa ben bi daha ovülasyon yapmayı düşünmüyorum zaten ortaöama yumurtlama tarihimi de bulmuş olucam daha bakmama gerek yok, kaldı ki bu ay da olmazsa biraz salıcam sanırım ben😣🥹

Evet evet pik bu başka bunun gibi koyu olan testin yoksa eğer. Maşallah maşallah 😍🙏🏻
By çok önemli çünkü ben sadece 1 gün böyle gördüm diğer gün silikleşmeue başladı
Ben de pik diye düşündüm o günü değerlendirdim. Ertesi gün silikleşti o günü de değerlendirdim. 10 gün geçti üzerinden şimdi Bat’ı bekliyorum. Gecikirse test yapacağım inşallah 🥹

Ben de pik diye düşündüm o günü değerlendirdim. Ertesi gün silikleşti o günü de değerlendirdim. 10 gün geçti üzerinden şimdi Bat’ı bekliyorum. Gecikirse test yapacağım inşallah 🥹
Tamam bunu yaptığın ertesi günü silikleştiyse ve hem piki hem de silikleşeni değerlendirdiysen doğru canım gerisi döllenip döllenmediği 🙏🏻 Ben de 2gün pik gördüm 3.gün silikleşti. İlk piki bi gün ara bi de silikleştiği günü değerlendirdim. Ayy senin çok az kalmışşş 😍

Tamam bunu yaptığın ertesi günü silikleştiyse ve hem piki hem de silikleşeni değerlendirdiysen doğru canım gerisi döllenip döllenmediği 🙏🏻 Ben de 2gün pik gördüm 3.gün silikleşti. İlk piki bi gün ara bi de silikleştiği günü değerlendirdim. Ayy senin çok az kalmışşş 😍
Evet öyle az kaldı 🥹 Senin bat ne zamandı?

kızlaaaarr
hadi güncelleme yapın😅
Var mı doktora giden yumurta takibine başlayan ya daaa adeti yaklaşan, adeti geciken kızçelerim var mı birlikte bekleyelim 😅
Bende durum şuan stabil dün pik gördüm değerlendirdik eve gidip test yapmayı bekliyorum şuan yine muhtemelen bugünü de değerlendiririm, artık Allah ne verdiyse dkkdks
Ben varıııııımmmm 😂 yumurtlama ma bir kaç gün kaldı sanırım ovulasyın testi ile takip ediliyorum bu ay ama 10 aydır deniyoruz 😂 ikinci kez ovulasyın kullanıyorum sende durumlar ne

aynen yaa ben bi daha ovülasyon yapmayı düşünmüyorum zaten ortaöama yumurtlama tarihimi de bulmuş olucam daha bakmama gerek yok, kaldı ki bu ay da olmazsa biraz salıcam sanırım ben😣🥹
Ama her ay değişebiliyor sanki ya yumurtlama tarihi. Ben bir önceki denememde adet bitişinden sonra 3.günde yakaladım, bu ay 10.günde yakaladım mesela :/

Merhaba kizlar
Subat ayindan bu yana bebek deniyoruz. 3 yıldır evliyiz. Ben 26yasindayim, eşim 32 yasinda
Gebelik öncesi gerekli muayene ve kan testlerini oldum hic bir sorun görünmedi, bu ay ovulasyon testi aldim birde bu sekilde deneyecegiz inşallah o yuzden cok umutluyummm
Gectigimiz aylarda ilişki çok düzenli olmadigi zamanlar oldu yumurtlamaya denk getiremedik diye düşünüyorum...
Birbirimize umut ve destek olalim bu konu başlığı altında kızlar siz ne durumdasinizz ben bugun ovulasyon yapmaya basladimmmm
Merhaba, bende ilk kez geçen ay denemiştim. Düzenli ilişki, sağlıklı beslenme ve tabi ki folik asit kullanımıyla birlikte. Maalesef kimyasal gebelik geçirdim. Bu ay umutluyum. İnşallah hepimiz güzel haberi bu ay alırız 🥰

Merhaba, bende ilk kez geçen ay denemiştim. Düzenli ilişki, sağlıklı beslenme ve tabi ki folik asit kullanımıyla birlikte. Maalesef kimyasal gebelik geçirdim. Bu ay umutluyum. İnşallah hepimiz güzel haberi bu ay alırız 🥰
İnşallah canim çok üzüldüm, sağlıkla gelsin

X