TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Hemen başla hiç yılmadan yap. Gecikmeli oluyorsan döngün uzundur geç yumurtlarsın iki çizgi görene kadar hergün yap
Ay evet sanırım zarar gelmez hemen başlasam. Heyecanlandım inşallah görürüm çatlamayı

Sen günde iki kez mi yaptın saat kaç gibi yaptın acaba

Ay evet sanırım zarar gelmez hemen başlasam. Heyecanlandım inşallah görürüm çatlamayı

Sabah ilk idrar ile yapma. Sabah tuvalete çıktın diyelim 2 saat bekle ve sıvı alma o süre zarfında gelen idrarın ile yap benim reglim bittiği gün itibari ile başladım 20. Gün de gördüm iki çizgiyi

kızlar benim çok az kaldı bugün baya koyu çıktı yarın veya sonraki gün yumurtlayabilirimm

Benim mesela 10tane test kalmıştı elimde dedim ki döngüm uzun tahminen şu şu tarihe denk gelir dedim geç başladım bu ay teste ama gerçekten de dediğim zamana denk geldi testlerim de tam yetti

Benim mesela 10tane test kalmıştı elimde dedim ki döngüm uzun tahminen şu şu tarihe denk gelir dedim geç başladım bu ay teste ama gerçekten de dediğim zamana denk geldi testlerim de tam yetti
E baya iyiymiş düzenli döngüsü olan insanlar bu açıdan çok şanslı benimki o kadar kafasına göre ki tahminim bile yok tek tahminim erken olmayacağı

E baya iyiymiş düzenli döngüsü olan insanlar bu açıdan çok şanslı benimki o kadar kafasına göre ki tahminim bile yok tek tahminim erken olmayacağı
KIz yok düzen müzen yok bende de ama teee geçen aydan hastaneye randevu oluştururken Temmuz 4e randevu bulabildim hatta eşime aha o gün yumurtlama tarihim olabilir dedim. Gerçekten de 1teömuzda teste başladım 4temmuz pik gördüm

Senin 6.his ovulasyon testinden daha iyiymişBen de en azından bi ay ortasını beklerim diye düşünüyorum ya başlamak için, 28 günlük bi döngüye sahip olacağımı düşünemedim çünkü test için hangi markayı kullanıyorsun acabaa ben innovita aldım bi de bu testler bekledikçe koyulaşıyor mu bunda da mı ilk 5 dkya bakacağız

Yaaa ben geçen ay kullandım o markayı güzeldi ama birgebeningünlüğüne alıştım ben sanırım onu kullanıyorum. İlk 10-15dksını baz al canım. İlk idrar olmasın test yapımından 2saat öncesi sıvı alınmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…