TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kizlarr size biseu sorucamm mesela takvimde ilişki isaretliyoruzz ya , diyelimki ben dün gece ilişki oldu onu onceki güne mi yoksa bugüne mi isaretlemeliyim siz nasil yapıyorsunuz fjfjfj cok sacma ama aklıma takıldı

kızlar hayalet çizgi görüyorum siz de görüyormusunuz? Fotoğrafta fazla görünmüyo ama normalde rahat görebiliyorum

Kızlar bugün ilk kez ovulasyon testi yaptım. Reglin birinci gününden sayarsak bugün 6.gündeyim. Reglim daha dün bitti. Daha silik bekliyordum, sizce normal mi? İnşallah yanıltıcı olmaz

Normal daha yeni başlamışsın Çat diye yumurtlamaz ama erken yumurtlama olacak gibi ikinci çiZgi belirmiş devam et . Kaç günde bir oluyorsun regl

Normal daha yeni başlamışsın Çat diye yumurtlamaz ama erken yumurtlama olacak gibi ikinci çiZgi belirmiş devam et . Kaç günde bir oluyorsun regl
Yok aksine ben daha silik bekliyordum daha başında olduğum için Yani ilk güne göre koyu geldi yumurtlamama muhtemelen çok vardır çünkü döngülerim çok uzun düzenli olmamakla birlikte 38-40 bazen daha fazla ama bu ay inositol q10 ve arı sütüne başladım

İnşallah olmazsın canım. Yapacak mısın test yoksa geçmesini mi bekliceksin
Geçmesini bekleyeceğim zaten az kaldı
inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…