TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

kızlarrr siz burda mısınız yaa Freshmommy duskapani ağustos eylül topiğine bi daha hiç yazmadım halolita da burda mı? seni tekrar görmek çok mutlu etti Freshmommy
Teşekkür ederm canmm kuzum ben karışık bir ay geçirdim ve üzücü özelden anltırım sana artık buralarda detay vermek istemiyorum. Yani hesabımı silmedm ama bebek düşüncemi attım kafamdan hormon tahlili için yumurtlama takibi yapıyorum biliyorsundur belki yazın kendi evimdeydim DRM buay hormon istedi ben gitmedim yaa kafam attı çok eşim diyor ver hormon ilerisi için blelım smdı hormon verecegım bu ay o yüzden takıp yapıyorum döngümün 11. Günündeyım 2.yaşadıgımız şehre gidicez eylulde. Ozamana dek burda kendi evimde kendi drmla halletmek istiyorum hormon testimi. Umarım zamanında yumurtlama olur testim kalmaz öbür aya. Ne site ne takıp ne ılskı ıstegı hcbsy yok bende nötrm sen nasılsın

Merhaba ben maxijuno kullanırken hamile kaldm bir yıl olmadı onu kullandigim ay hamile kaldm üstelik paket bitmemiş büyük oranda etksii oldu bana

Merhaba ben maxijuno kullanırken hamile kaldm bir yıl olmadı onu kullandigim ay hamile kaldm üstelik paket bitmemiş büyük oranda etksii oldu bana
Merhaba çok sevindim, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah ben de ilk ay kaldım kimyasal oldu maalesef ama ben de çok etkisini gördüm, devam ediyorum o yüzden

Spermler 5 güne kadar yaşayabiliyor mümkün olabilir canım Rabbim nasip ettikten sonra neden olmasın

Ayy inşallah olur bu ay ne oluyor doğum tarihi eğer bu ay tutarsa?
Kilo işi evet korkutuyor beni de şimdilik bi duruldum 2 haftadır tartı oynamıyor
Bende de hiç tatlı isteği olmazdı hamilelik öncesi hep tuzlu ekşili şeyler yerdim, hamilelikte tatlıya düştüm

ben iyiyim temmuz ayında ovülasyon takibi yaptım 28 temmuzda pik yakaladım. 24-26-28-30 temmuz günlerini değerlendirdik şimdi beklemedeyim bakalım hayırlısı artık. Aslında en güzelini yapıyosun ne zaman kafandan atıyosun gebelik o zaman geliyor. :)

Kimyasal ne demek

Kimyasal ne demek
Ben yaşamadım ama sizin için şöyle bir alıntı yapıyorum;
"Kimyasal gebelik, gebeliğin ilk beş haftasında düşükle sonuçlanan gebelik demektir. Kimyasal gebelikte embriyo oluşur ve anne rahmine yerleşebilir ancak devamında embriyo gelişimi durur. Kimyasal gebeliklerde düşük, hamileliğin ilk haftalarında meydana geldiği için çoğu kadın kimyasal gebelik yaşadığının farkına bile varmaz. Kimyasal gebelik genellikle adet gecikmesi ile anlaşılır ve yapılan gebelik testleri pozitif çıkar ancak test sonuçları birkaç hafta sonra negatif olur."

Kesinlikle canım önce sağlıklı gebelkk olsun hepimiz ıcın sen de sakince bekle cok guzel değerlenmişsinz.bu aykı amacım istegm zaten hormon testi için gec yumurtlamamak. Gecen ay cenaze üzüntümüz vardı hatırlarsın kötü bir ay geçirdim sanılan aksıne geç catlamıs yumurtam. Ateşimin 4 gün 36 4de kalmasından belliydı. her hormonum birbirine girdi ne erken ne de geç yumurtlama istemiyorum eşim kuru ıncır almaya gitti inanır msn bir markette dahi bulamamıs ben de pazar yerine gitmeye üşendim o gelince ısrar etmedm. bahcemizde taze incir ağacı var topladı epeyce acaba taze incir de yumurtlamaya faydalı olur mu ki. Airfreyerda kurutsammı diyorum kararsız kaldım sonucta ıkısı de incir hatta tazesı daha az şeker barındırıyor.

Tesekkur ederım anladım. Bende de pcos var bende bebek dusunuyırum yenı yenı ama korkmaya basladım. Halbukı doktora gıttıgımde cocuktan sonra pcos oldugunu ogrenen kadınlarımız var gebelıge asla engel degıl haftada en az 3-4 birliktelıkle gebe kalınabılır demıstı. Ama buradakılerı okuyunca ovulasyon testı bı suru sey yazmıslar. Bu durum bu kadar cıddı mı gerçekten

Kelin ilacı olsa diyim siz anlayın biz de 8-9 aydır deniyoruz pcos da yok ovulasyon testi denemedim ben de hiç ama testi kullanıp ilk ayda kalanlar da var kalamayanlar da tamamıyla şans işi

kızlarrr siz burda mısınız yaa Freshmommy duskapani ağustos eylül topiğine bi daha hiç yazmadım halolita da burda mı? seni tekrar görmek çok mutlu etti Freshmommy
Burdayım canım aslında ben artık erteleyecektim. bu ay sondu ama eşimle konuştuk ovü vs takip yapmamı istemiyor kesinlikle Türkiye ye tatile gidene kadar deneyelim olmadı doktora gideriz dedi. Yine ikna etti beni ama ben aşırı isteksizim olursa olur olmazsada olmaz kafasındayım artık

ahh evet biliyorum çok kötü etkilemişti seni vefat haberi. taze incir daha iyi bence havuç incir yapıyolar

biz üstüne düştükçe stresten yumurtalıklarda baskılanıyor olacağı varsa da olmuyor maalesef akışa bırakmak en iyisi sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…